kapat ikonu

Nusret’in tuzlama eylemi İOS platformuna taşındı

Nusret'in meşhur tuzlama eylemi artık İOS platformunda. Milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Nusret, mobil uygulamalar arasındaki yerini aldı. İşte popüler olmaya aday Salt Chef oyunu.

  • Teknoloji
  • 02 Şubat 2017 19:42
  • Son Güncelleme: 02 Şubat 2017 23:19

Son dönemlerde gündemin en popüler isimlerinden biri haline gelen Nusret, çekmiş olduğu video ile sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Meşhur tuz dökme eylemi sonrasında Nusret’in bu hareketi İOS platformunda bir mobil oyun olarak insanların hizmetine sunuldu.

Kısa süre zarfında pek çok kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başaran Nusret, sosyal medyada yayınlanan videosu ile dünya sanatçılarına bile adını duyurmayı başardı. Çekmiş olduğu video ile dünya çapında bir şöhrete kavuşan Nusret, popüler olmaya devam ediyor. Çok sayıda alana konu olmayı başaran Nusret, son olarak oyun dünyasına giriş yaptı. Milyonlarca insanın sevgisini kazanan Nusreti’in şimdi de İOS platformundaki oyunu insanların hizmetine sunuldu.

Salt Chef oyunu şimdilik sadece İOS platformunda

Meşhur tuz dökme eylemi sonrasında gündemin en popüler isimlerinin başında gelen Nusret, dünyanın pek çok bölgesinde taklit edilmeye devam ediyor. Ünlü isimlerin bile ilgisini çeken Nusret’in en son olarak İOS platformunda bir oyunu yayınlandı. Salt Chef adı verilen ve İOS için geliştirilen bu oyunun amacı, eti dökmeden ve yakmadan pişirmeye çalışmak. Oyunu başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler, Nusret’in meşhur tuz atma eylemini geçekleştiriliyor.

Salt Chef, İpad Touch ve İpad cihazlarına indirilebiliyor ve İphone 7 modellerinde destekleniyor. Oyun Japonca, İngilizce, Fransızca ve Çince dilleri tarafından destekleniyor. Şimdilik oyunda Türkçe dili bulunmuyor. Oyun şu an sadece İOS platformu için geliştirildi ve diğer platformlarda olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Nusret’in meşhur tuzlama hareketini gerçekleştirmek isteyen kişiler Salt Chef oyununu cihazına indirerek keyifli dakikalar yaşayabilir. Oyuna olan talebin artması halinde diğer platformlarda da olacağı iddia ediliyor.

Çekmiş olduğu video ile izlenme rekorları kıran Nusret, büyük küçük demeden herkesin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Tuzlama hareketini sanal ortama uyarlayan kişiler, insanların eğlenceli dakikalar geçirmesini hedefliyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol