kapat ikonu

Netflix'in Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat'e vereceği ücret şaşırttı

Türkiye'de istediği hedef kitleye ulaşamayan Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat'i aynı projede buluşturmayı planlıyor. Peki ünlü oyuncular ne kadar ücret alacak?

  • Gündem
  • 05 Eylül 2019 14:11
  • Son Güncelleme: 05 Eylül 2019 14:14

Dünyanın en popüler dijital dizi platformu Netflix, Türkiye’de yeni bir projeye imza atmak için kolları sıvadı. Platform, Aşk-ı Memnu dizisindeki performansları ile herkesin beğenisini kazanan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u yeniden bir araya getirmeyi hedefliyor. İddiaya göre Netflix, ünlü oyuncularla iletişime geçti.

Türkiye’de istediği hedef kitleye ulaşamayan Netflix, bu hedefine ulaşmak için Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ülkece en çok sevilen oyuncuları aynı projede buluşturmak istiyor. Dizi ve film sevenleri heyecanlandıran proje kapsamında iki oyuncuya da rekor denecek bir ücretin teklif edildiği iddia edildi.

Ne kadar ücret teklifinde bulunuldu?

Bir TV kanalında yayınlanan magazin programının iddiasına göre, Netflix yeni bir Türk dizisi projesi hazırlığı yapıyor. Ünlü platform bu filmde başrol olarak Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u düşünüyor. İki oyuncuya da rekor bir ücret teklif eden Netflix’in oyunculara 1 milyon TL ücret ödemesi yapacağı ileri sürüldü. Teklife Kıvanç Tatlıtuğ’un sıcak baktığı ama Beren Saat’ten henüz bir açıklama yapılmadığı belirtildi.

Etiketler
Netflix fiyatları güncelledi! Netflix, abonelik ücretleri ne kadar oldu?Netflix fiyatları güncelledi! Netflix, abonelik ücretleri ne kadar oldu?
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol