kapat ikonu

Nasıl kredi çekebilirim? Kolay yoldan kredi nasıl alınır?

Acil nakit paraya mı ihtiyacınız var. En kolay yoldan kredi mi çekmek istiyorsunuz. Düşük faiz oranlı, yüksek vadeli ve ödeme kolaylıklı Halkbank bireysel destek kredisi paketinden yararlanabilirsiniz.

  • Kredi
  • 28 Ocak 2016 11:42
  • Son Güncelleme: 25 Şubat 2016 11:46

Acil nakit paraya mı ihtiyacınız var. En kolay yoldan kredi mi çekmek istiyorsunuz. Düşük faiz oranlı, yüksek vadeli ve ödeme kolaylıklı Halkbank bireysel destek kredisi paketinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Halkbank uygun faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle ihtiyaç sahiplerine bireysel destek kredisi veriyor.

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle kredi veren Halkbank’ın yeni kampanyasına sizler de dahil olabilirsiniz.

Halkbank’tan bireysel destek kredisi almayı düşünüyorsanız ve yüklü miktarda nakit paraya ihtiyacınız varsa oturduğunuz ya da sahip olduğunuz herhangi bir konutu teminat olarak gösterip yüksek tutarlı kredilerden faydalanabilirsiniz. Uzun vadeli, cazip faiz oranlı ve yüksek tutarlı kredilerden evinizi teminat göstererek faydalanabilirsiniz.

Bireysel destek kredileri kapsamında uygun ödeme koşulları da sağlayan Halkbank, konut ipoteğine kredi teminatı vererek vatandaşların nakit ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor.

Teminat olarak gösterilen konutun ekspertiz değerinin en fazla yüzde 75’ini aşmaması gerekiyor ve bu kredilerde sağlanan vade süresi ise azami 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Gelir belgesi ve üzerinde T.C kimlik numaranızın kayıtlı olduğu herhangi bir belgeyle Halkbank şubelerinden birine gidip sizler de nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Halkbank'ın geliştirdiği bireysel destek kredisi paketinin faiz ve vade farklarını Halkbank'ın resmi internet sitesi http://www.halkbank.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Nakit paray ihtiyacınız varsa beklemeyin, size en yakın bir Halkbank şubesine başvurun ve kola ykredi imkanlarından faydalanın!

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol