kapat ikonu

Murat Kurum: Projelerin yapımını gerçekleştireceğiz!

Bakan Kurum; Türkiye’nin CHP döneminde bir bahar görmediğini ve o dönemlerin, çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçtiğini söyledi.

  • Emlak
  • 18 Mart 2019 17:54

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum; Türkiye’nin CHP döneminde bir bahar görmediğini ve o dönemlerin, çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçtiğini söyledi.

“Bu birlikteliğin içinde güven var”

Bakan Kurum, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı'nın kurulduğunu belirterek, “Cumhur İttifakı üzerinden bu kutlu beraberlik üzerinden bu ülkenin beka meselesi üzerinden bu birliktelik devam ediyor. Bu birlikteliğin içinde güven var, karşılıklı sevgi ve saygı var” dedi

“O dönemi bitiren AK Parti'dir”

"Biz bu birlikteliği kurmuşken diğer tarafa da bakıyorsunuz onlar da zillet, illet ittifakını kurdular” diyen Bakan Kurum, “Bu ittifakın içinde diyorlar ki Mart’ın sonu bahar. Ben de Karslı kardeşlerime soruyorum. Cumhuriyet Halk Partisi döneminde bu şehirler Karsımız, bu ülke hiç bahar gördü mü, görmedi. Biz bunların belediyecilik kariyerini, karnesini de biliyoruz, ikisi de sıfır. Bunların dönemi çöp, çamur, çukur dönemi olarak tarihe geçti, milletimizin hafızasına geçti. O dönemi bitiren AK Parti'dir, AK belediyeciliktir, Recep Tayyip Erdoğan'dır” ifadelerini kullandı.

“Bu projelerin yapımını gerçekleştireceğiz”

Bakan Kurum, "İnşallah biz de aynı vizyon çerçevesinde milletvekillerimizden, bakanlarımızdan aldığımız bayrağı çok daha yukarı taşımak suretiyle sizlere hizmet etme aşkıyla bu projelerimizi geliştireceğiz. Bu projelerin yapımını gerçekleştireceğiz” dedi.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol