kapat ikonu

Migros mağazalarında sepetinize 'Talih Kuşu' konacak

Milli Piyango yılbaşı biletleri 31 Aralık 2017 gününe kadar Migros ve Macrocenter mağazalarında talihlilerini bekliyor.

Milli Piyango 2018 yılbaşı biletleri Migros ve Macrocenter mağazalarında satılmaya başlandı. Büyük ikramiye tutarı 61 milyon TL olan biletlerin nakit veya kredi kartı seçenekleri ile satışa sunuldu. Milli Piyango yılbaşı biletleri 31 Aralık 2017 gününe kadar Migros ve Macrocenter mağazalarında talihlilerini bekliyor.
 
Migros, yeni yıla hazırlanan müşterilerinin market alışverişlerini yaparken Milli Piyango yılbaşı biletlerini de hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alabilmeleri için kasalarında bilet satışına başladı. 61 milyon TL’lik büyük ikramiyesiyle hayalleri süsleyen yılbaşı biletleri Migros, 5M, Migros Jet ve Macrocenter mağazalarında yerini aldı.
 
Nakit ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunan yılbaşı biletleri mağaza kasalarından temin edilebilir. Biletlerin kredi kartı ile satın alımlarında komisyon alınmayacak ve taksitlendirme yapılmayacak. Milli Piyango yılbaşı biletleri 31 Aralık 2017 gününe kadar Türkiye çapındaki tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında talihlilerini bekliyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol