kapat ikonu

Metro Hayat projesinde yüzde 10 indirim fırsatı

Mekan Yapı tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Metro Hayat Projesi'nde konut fiyatları 463 bin TL'den başlıyor. Üstelik kredili ödemelerde yatırımcılar yüzde 10 indirim avantajı elde ediyor.

  • Emlak
  • 02 Mart 2017 17:59
Mekan Yapı'nın İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da hayata geçirdiği Metro Hayat projesi 3 blok halinde, 12 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Teslimlerine 2019 yılının Mart ayında başlanması öngörülen Metro Hayat'ta alanları 103 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 243 konut yer alıyor.
 
Emlak Gündem'de yer alan habere göre, Mecidiyeköy-Mahmutbey ve Yenikapı-Mahmutbey Metro hatlarının kesiştiği noktada hayata geçirilen Metro Hayat projesinde daire fiyatları 463 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 2, banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu projeden taksitle daire sahibi olmak isteyenlere; 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.
 
Konutların yanı sıra 27 ticari birime de ev sahipliği yapan Metro Hayat projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Sosyal donatı alanları bakımından oldukça zengin olan Metro Hayat; AVM'lere, eğitim ve sağlık kurumlarına, ibadet alanlarına ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
Kaynak: Emlak Gündem
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol