kapat ikonu

MESA Kozyatağı yakında ön satışlara başlayacak

İstanbul'un gözde lokasyonlarından Kozyatağı'nda hayata geçirilen MESA Kozyatağı'nda lansmanın ardından ön satışlar alınmaya başlayacak

  • Emlak
  • 23 Şubat 2017 11:30
  • Son Güncelleme: 23 Şubat 2017 17:45
İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarında ürettiği projelerle yatırımcısına yüksek oranda prim fırsatı sunan MESA, yeni projesi için çalışmalara başladı. Yeni yatırımı için Kozyatağı bölgesini seçen MESA, projeyi 27 Nisan Perşembe günü düzenleyeceği basın toplantısıyla görücüye çıkaracak. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilecek olan projede, yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunulacak.

 

Orta segmente hitap edecek

 
Detaylarıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmayan MESA Kozyatağı projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer verileceği tahmin ediliyor. Özellikle orta segmente hitap edecek olan MESA Kozyatağı projesinde satışların, düzenlenecek olan basın toplantısından sonra başlayacağı öngörülüyor.

 

2017'de en az 6 projeye başlanacak

 
MESA Kozyatağı projesinin sinyallerini geçtiğimiz günlerde veren MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu; sektörün son durumunu ve 2017'den beklentilerini açıkladığı toplantıda, proje için çalışmalara çok yakında başlayacaklarını belirtti. 2017'de en az 6 projeye start vereceklerini belirten Boysanoğlu, bu yıl 3,5 milyar TL'lik yatırım yapacaklarını sözlerine ekledi. Projelerde toplam 4 bin konuta yer verileceğini açıklayan Erhan Boysanoğlu, "2017 yılı içinde mevcut ve yeni projelerimizde yaklaşık 2 bin 500 adetlik bir konut satışına ve 1.7 milyar TL’lik bir ciroya ulaşmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
 
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.mesa.com.tr adresinden ya da 444 9 366 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.
 
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol