kapat ikonu

Memurlar İçin PTT İle Anlaşma Sağlandı

Memur Sen tarafından yapılan görüşmeler sonrasında memurlara kolaylık sağlanması için PTT ile anlaşma sağlanırken çeşitli kolaylıklar için el sıkışıldı.

Memur Sen tarafından yapılan görüşmeler sonrasında memurlara kolaylık sağlanması için PTT ile anlaşma sağlanırken çeşitli kolaylıklar için el sıkışıldı.
 
Memur Sen tarafından uzun bir süredir memurların hayatlarını kolaylaştırmak ve bu anlamda gerekli desteklerin sağlanması için PTT ile anlaşma içerisinde olduğunu belirtmişti. Bunun ardından farklı sektörleri ve farklı iş yerlerini kapsayan bir süreç içerisinde 4 bine yakın iş yerinin de yeni kart sisteminden sorunsuz bir şekilde yararlanmaları amaçlanıyor.
 
Motif kart ismi verilen kart ile pek çok kolaylık sağlanıyor. Mor kart üyelikleri bir süredir devam ediyor ve bu anlamda şimdiye kadar 1 milyon üyeye yaklaştığı için başarısı ile adından söz ettirmeyi de başarıyor. Üyelerin sosyal ve maddi imkanlarının değiştirilmesi için önemli fırsatlar sunduğu biliniyor.
 
Şimdilerde ise memurlara çeşitli imkanların sağlanması için Memur Sen ile bir anlaşma içerisine gidildi. Projenin başlaması ile birlikte sadece memurlara değil aynı zamanda ailelerine de verilmesine karar verildi. Yapılacak harcamalarda çeşitli avantajlardan yararlanacak olan memurlar aynı zamanda para ve puan toplayarak bir sonraki alışverişlerinde pek çok imkandan yararlanabilecekler. Motif Kart hayata geçirilecek ve bu süreçte memurlar ile aileleri durumdan yararlanacaklar.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol