kapat ikonu

Sabiha Gökçen’de seferler durduruldu

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, koronavirüsünle mücadeleye yönelik alınan tedbirler kapsamında tüm uçuşlarını durdurma kararı aldı.

Sektörel 3 ay

Bakan Pekcan duyurdu! Süreler uzatıldı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'deki yabancı plakalı kara taşıtlarının yurtta kalma süresini 30 Haziran 2020'ye kadar uzattıklarını açıkladı.

Otomobil 3 ay

Haftanın kazandıranı belli oldu

Bu hafta 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı yüzde 6,83 ve Avro/TL yüzde 1,15 değer kazanırken, Dolar/TL yüzde 1,42 azalış kaydetti.

Piyasalar 3 ay

Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor

Borsa İstanbul’da işlem gören ‘Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda standart altının kilogramı 336 bin 500 liraya yükseldi.

Piyasalar 3 ay

Koronavirüs ABD’yi sert vurdu! İşsizlik maaş başvurusu rekor seviyede

Koronavirüs salgını sebebiyle toplu işten çıkarmalar yaşayan ABD’de işsizlik maaş başvuruları, 3.28 milyona yükselerek rekor kırdı.

Sektörel 3 ay

Sigara ve kolaya ÖTV zammı! İşte güncel fiyatlar...

Tütün yerine geçen maddelerden yapılmış sigaraların yüzde 40 olan ÖTV tutarı yüzde 80'e, kolalı gazozlarda yüzde 25 olan ÖTV tutarı tutarı ise yüzde 35'e yükseltildi

Sektörel 3 ay

Kamu bankaları, ‘İşe Devam Kredi Desteği’ verecek

Kamu bankaları, kurumsal ve ticari ölçekteki firmaların işletme sermayesi ihtiyaçları için "İşe Devam Kredi Desteği"ni gündeme aldıklarını duyurdu.

Kredi 3 ay

Yerli steril ürünleri üretenlere 6 milyon lira KOSGEB desteği

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Dezenfektan, maske, eldiven gibi ürünleri yerli üretenlere KOSGEB'den 6 milyon liraya kadar destek verileceğini söyledi.

Sektörel 3 ay
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol