kapat ikonu

Kurban Bayramında Beklenti 9 Gün Tatil

Kurban Bayramı yaklaşırken tatilin 9 gün olup olmayacağı henüz bilinmiyor. ancak tatilciler planlarını 9 gün üzerinden yapmaya başladılar bile.

Kurban Bayramı yaklaşırken tatilin 9 gün olup olmayacağı henüz bilinmiyor. ancak tatilciler planlarını 9 gün üzerinden yapmaya başladılar bile.
 
Kurban Bayramına bir ay kadar bir zaman kalmışken tatili değerlendirmek isteyen binlerce kişi planlarını bu doğrultuda yapmaya başladılar. Bunun üzerine konaklama tesisleri için rezervasyonlar daha sonra herhangi bir sorun yaşamamak adına yapılmaya başladı.
 
Marmaris ve çevre bölgelerde bulunan turistik bölgeler, konaklama tesisleri şimdiden yoğun bir rezervasyon isteği ile karşı karşıya kaldılar. Bölgede bulunan tesislerde bayram döneminde doluluk oranları yüzde 100 seviyelerine kadar ulaşmak üzere. Turizmciler ise gösterilen bu yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını dile getirdiler.
 
Turizmciler tatil planını ertelemek istemeyenler için acele etmeleri konusunda uyarıda bulundu. Ancak bayram tatilinin 9 güne tamamlanıp uzatılacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Bunun üzerine herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen şimdiden tatilciler tatili 9 gün olarak kabul edip rezervasyonlarını bu doğrultuda gerçekleştirmeye başladılar. Pek çok tatilci ve turizmci bayram tatilinin uzatılacağını düşünüyorlar.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol