kapat ikonu

Kripto Paralar Arasında Dalgalanmalar Sürüyor

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ederken Cardano yaşadığı artışla birlikte TRON'un önüne geçerek 10. sıraya yükselmeyi başardı.

Bir süredir kripto para birimleri arasında devam eden dalgalanmalar bu süreçte de devam ediyor. Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz Cardano son 24 saatlik süreç içerisinde hızlı bir yükselme yaşadı. Bu süreçte yüzde 2.87 oranında bir artış yaşadığı tespit edildi. Bunun üzerine TRON'u geride bırakarak şimdilerde listede 10. sıraya yükseldiği öğrenildi.
 
Kripto para birimleri arasında dalgalanmaya bağlı olarak gelişen yarış hız kesmeden devam ediyor. Cardano hakkında geçtiğimiz perşembe günü bir artış eğilimi yaşandığı tespit edilmişti. Ancak bu eğilimin hemen ardından Cardano sosyal medya hesaplarından yeni bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşıma göre Bitcoin işlemlerinin yapıldığı ana ağ güncellemesinin ardından bir şifre hatasının meydana geldiği belirtildi. Ardından hatanın düzeltildiğine dair yeni bir açıklama yapıldı. Ardından yeni güncelleme yayınlandı.
 
Yeni Gelişmeler Artışa Sebep Oldu
 
Yeni gelişmelerin arka arkaya yaşanmasının ardından sadece 24 saatlik süreçte Cardano yüzde 2.87 oranında bir artış yaşadı. Bu artış ardından piyasada 1.602 milyar dolar hacmine ulaşmayı başardı. Daha önce sıralamada 1.579 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip olan TRON'un geride kaldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Cardano bu süreçte TRON'u geride bırakarak 10. sıraya yükseldi. Artışla birlikte piyasadaki dalgalanmaların devam ettiği öğrenildi. Kripto para piyasasındaki dalgalanma bir süredir yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol