kapat ikonu

Kredim Akbank uygun faizli ihtiyaç kredisi

Banka kredileri hayatımız açısından çok önemli bir yere sahip. Günümüzde ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi kredi türlerine olan başvurular her geçen gün artış gösteriyor. İşte en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar…

  • Kredi
  • 19 Şubat 2017 11:15

Yatırım yapmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyor. İnsanlar aldıkları krediler ile araba alım satım, döviz alım satım, e-ticaret işlerine giriyor. Bunlara ek olarak bazıları borsada bazıları ise Forex’te değerlendiriyor. Gündelik ihtiyaçlarını karşılayan insan sayısı da oldukça fazla. Sürekli artan ihtiyaçlar insanları maddi anlamda zor durumda bırakabiliyor. Doğal olarak çareyi bankalardan ihtiyaç kredisi almakta buluyoruz.

En uygun kredi veren banka hangisi?

Kredi talebinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Kredi faiz oranı, dosya masrafı, kredi sigortası gibi unsurlar kredinin maliyetini arttırdığı için banka tercihi yapmadan önce detaylı bir şekilde analiz yapılması gerekiyor. Ancak neredeyse tüm bankaların kredi faiz oranı birbirine yakın seviyelerde ilerliyor. Bu nedenle kötünün iyisini tercih etmek zorundayız. Bu bakımdan en doğru seçimi yapabilmemiz için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip etmeliyiz.

Kredim Akbank ihtiyaç kredisi özellikleri

Bu kredi kampanyasının vade sayısı en fazla 48 ayla sınırlıdır. Kredim Akbank faiz oranı ise yüzde 1,25’ten başlıyor. Buna ek olarak kredinizi şimdi alıp 3 ay ertelemeli olarak ödeyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için ister internet bankacılığı ister mobil bankacılık seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredim Akbank vade sayısı en fazla 48 ay olduğunda 3 ay ertelemeli olarak almanız halinde 45 ayda geri ödemeniz gerekiyor.

Şubeye giderek kredi kullanmak isteyenlerin yanında götürmesi gereken bazı belgeler bulunuyor. Bunlar şu şekilde; Gelir belgesi, adres teyidi için fatura ya da ikametgah, Nüfus Cüzdanı. Ancak maaşını Akbank’tan alan kişilerin maaş bordrosu götürmesi gerekmiyor.

Akbank kredi faiz oranı nasıl belirlenir?

25 bin TL ve üstü krediler için 1 ay ile 24 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,25 faiz oranı,

25 bin TL ve üstü krediler için 25 ay ile 48 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,29 faiz oranı,

15 bin TL ve üstü krediler için 1 ay ile 24 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,35 faiz oranı uygulanıyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol