kapat ikonu

Kredi notuna göre faiz oranı ING Bank'ta

Güvenilir ve alanında öncü bankalardan ING bayram öncesi artan harcamalarda müşterilerine nakit sağlamak için bir bayram kredisi kampanyası geliştirdi. Kampanya dahilinde faiz oranları müşteriye öze belirleniyor.

  • Kredi
  • 06 Haziran 2017 15:33
  • Son Güncelleme: 19 Temmuz 2017 12:48
Türkiye'nin önde gelen bankalarından ING Bank, bayram öncesinde artan harcamalar ve ihtiyaçlar için müşterilerine özel bir kampanya geliştridi. Günde 21 TL'ye bayram kredisi veren banka her müşterisine özel faiz oranı belirliyor.
 
 
Sabit taksit ve faiz tablosu üzerinden hareket etmeyen bankada müşterilerin kredi notuna göre faiz oranları belirleniyor. Yükse kkredi notu olan müşterilerine düşük faiz uygulayan banka kredi notu düşük müşrterilere ise biraz daha yüksek oraı faiz politikası uygulayabilir.
 
ING Bank'ta kredi notunuza göre ödemeniz gereken faiz oranları aşağıda yer almaktadır:
 
Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler %1,19 faiz oranından faydalanacaktır.
Kredi notu 1800 - 1849 olan müşteriler %1,29 faiz oranından faydalanacaktır.
Kredi notu 1750 - 1799 olan müşteriler %1,34 faiz oranından faydalanacaktır.
Kredi notu 1700 - 1749 olan müşteriler %1,39 faiz oranından faydalanacaktır.
Kredi notu 1600 - 1699 olan müşteriler %1,44 faiz oranından faydalanacaktır.
 
Müşterilerin başvurusu sonrasında belirlenen kredi notuna göre müşterinin ödemesi gereken faiz oranı kredi alım işlemleri sırasında paylaşılacaktır. Bu nedenle müşteri bayram kredisi için başvurusu iin başvuru yaptığı sırada ne kadar faiz ödeyeceğini bilememektedir. Ancak müşteriler kredi notunu biliyorsa hazırlanan taksit/faiz tablosu üzerinden ne adar ödeme yapmaları gerektiğini öğrenebilirler.
 
Sigorta primleri yukarıda tabloda yer almamaktadır. Sigorta primi ayrıca tahsil edilecektir. Ayrıca ING Bank'ta müşterinin yaşna göre de ödeyeceği faiz miktarı değişiklik gösterebilmektedir.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol