kapat ikonu

Kredi Çekmeden Senetle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Hepimiz bir ev sahibi olmayı hayal ediyoruz, ancak ayrıntıları sıraladınız mı?

  • Emlak
  • 24 Ağustos 2020 03:52
  • Son Güncelleme: 24 Ağustos 2020 03:54

Bir daire, bağımsız bir ev veya bir apartman dairesi mi satın almak istiyorsunuz? Kaç yatak odası istiyorsunuz? Ne tür olanaklar için ödeme yapmak istiyorsunuz ; otopark, yüzme havuzu …. Nerede olacak, şehrin göbeğinde mi yoksa kenar mahallelerde mi?

Bir ev sahibi olmanın maliyeti, yukarıda belirtilen tüm faktörlere göre değişir. Örneğin, kenar mahalledeki bir ev, aynı kare için şehirdeki bir evden çok daha ucuza mal oluyor. Bu ayrıntıları bilmek, tam olarak ne kadar tasarruf edeceğinizi bileceğiniz anlamına gelir. Ancak, mevcut geri ödeme kapasitenize uygun bir bütçe belirlemek çok önemlidir.

Kredi çekmeden senetle ev sahibi olma fırsatını değerlendirin. Bir tasarruf hesabında gelirinizi değerlendirmek, size yeterli getiri getirmeyebilir. Yatırım yapmayı düşünün.

Senetle ev alma sistemleri 30 yılı aşkın süredir ülkemizde hizmet veriyor. İster yaşama k için ister yatırım için fark etmez, senetle ev almak Finansevim ile gerçekten kolay!

Tutulan istatistiklere göre yaklaşık 1 milyon senetle ev alma sistemi ile ev sahibi oldu. Faizsiz avantajlar ile senetle ev al! Özellikle peşinatsız ve dinen vacip sistem arayan kişiler için en iyi yöntemlerden biri olan faizsiz finansman sistemi ek maliyet olmadan sektörü harekete geçiren ve yastık altı yatırımları değerlendirerek ekonomiyi canlandıran yapılardan biridir.

Finansevim ile dilerseniz peşinatsı, küçük taksitler ile senetle ev alma şansına sahipsiniz. Evrak ve prosedürlerin en aza indirgendiği sizi yormayan sistem devlet tarafından denetlenmektedir.

Ödeme miktarını sizin belirlediğiniz sistemde uzun vade avantajına sahipsiniz. Ev kredisi almadan ev satın almanın mümkün olmadığı zamanlar geride kaldı. Senetle ev alma seçenekleri ile finansevim size büyük avantajlar sunuyor.

Şimdi yavaş senetle ev almak nasıl mümkün! Fikir olarak oturduğunu düşünüyoruz. Eskilerin imece usulü yâda altın günü mantığında basit mantıkta başlayan ve tüketicinin ihtiyacına göre şekillenen bir sistemdir. Sende bugün bir karar al ve senetle ev al!

Finansevim avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak üzere size en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol