kapat ikonu

Konut alana otomobil hediye!

EA İnşaat’ın İstanbul Boğazı’nda konumlandırdığı projesi Beykonak Evleri’nden daire satın alan herkese Tesla otomobil hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak için son gün 31 Mayıs!

  • Emlak
  • 26 Nisan 2016 16:50
EA İnşaat, İstanbul Boğazı'nda İstanbul'un en güzel yerinde yükselttiği projesi Beykonak Evleri'nde çevreci bir kampanyaya imza atıyor. "Doğal lüks" konseptiyle ortaya çıkan projeden 31 Mayıs tarihine kadar daire satın alan herkese sıfır kilometre Tesla otomobil hediye ediyor. Tesla otomobiller, tamamen elektrikle çalışan motoru ve sıfır emisyon özelliğiyle dünyanın en çevreci ve inovatif otomobili olarak kabul ediliyor.
 
Beykonak Evleri’nin garajında sıfır emisyon hedefi
 
Tüm projelerinde çevresel sürdürülebilirliği misyon ve vizyonlarının en üst sırasına taşıdıklarının altını çizen EA İnşaat yetkilileri, Beykonak Evleri projesinde “doğa ve çevre için garajlarımızda sıfır emisyon” hedefi ile kampanya dahilinde projeden ev alan herkese Tesla otomobil hediye ettiklerini belirtti. Yapılan açıklamada “Doğa tüm canlıların ortak evi. İnsanlar kendi yaşam alanlarını planlarken, doğaya ve diğer canlıların yaşamlarına saygı göstermek zorunda. Bu anlayıştan yola çıkarak tüm projelerimizde sürdürülebilir çevre politikalarını ve bu kapsamda kampanyaları hedefliyoruz. “Garajımızda sıfır emisyon” projesi de bu çerçevede planladığımız ve çok inandığımız bir kampanya” denildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol