kapat ikonu

Konfor Uzmanlığından Servet Kazanıyor

İngiliz bir kadın tarafından yapılan konfor uzmanlığı pek çok çalışan kişiyi kıskandırıyor. Sadece yatarak para kazanan kadın dikkat çekti.

İngiliz bir kadın tarafından yapılan konfor uzmanlığı pek çok çalışan kişiyi kıskandırıyor. Sadece yatarak para kazanan kadın dikkat çekti.

Günümüzde dünya genelinde pek çok farklı iş grubunun olduğu biliniyor. Bunun üzerine konfor uzmanlığı da bir iş grubu olarak ortaya çıktı. Bunun ilk örneğini İngiltere'de yaşayan Leva Baradouska isimli bir kadının yaptığı tespit edildi.

dünya genelinde çok farklı iş gruplarının ve ilginç mesleklerin olduğu bilinirken 32 yaşındaki genç kadın birçok kişinin hayal ettiği şeyi yaparak para kazanıyor. Yaptığı tek iş yeni üretilen yatakları test etmek amacıyla uyumak. Uyuyarak para kazanan genç kadının aldığı ücret ise dudak uçuklattı.

Uyuyarak para kazanan genç kadının meslek tanımı olarak ise konfor uzmanlığı olarak geçiyor. Firmaların iletişime geçmiş olduğu genç kadın yataklar üzerinde uyuyarak yatağın konforlu olup olmadığını dile getiriyor. Bunun üzerine üretimlerin devam edip etmemesi konusunda da belirleyici rol üstleniyor. Çocuk yataklarını da test eden genç kadın uyuyarak para kazandığını dile getiriyor. İş gereği sürekli seyahat eden genç kadının kazancının da son derece iyi olduğu tespit edildi.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol