kapat ikonu

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?

İşadamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş Cumartesi gecesi Yiğit Doğan Çelik ile hayatını birleştirdi. Tarkan ve Ebru Gündeş düğünde düet yaptı. Peki Metin Güneş kim?

  • Gündem
  • 21 Ekim 2019 10:18
  • Son Güncelleme: 21 Ekim 2019 10:27

İşadamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik 19 Ekim Cumartesi gecesi dillere destan düğünle hayatını birleştirdi. Mutlu çiftin düğününde Tarkan ve Ebru Gündeş ‘Gül Döktüm Yollarına’ isimli şarkıda düet yaptı. Düğünün ardından herkes internette Gülnur Güneş’in babası Metin Güneş’i aramaya başladı. Peki kızı için dillerden düşmeyen bir düğün yapan Metin Güneş kimdir? Metin Güneş hangi işle meşgul? İşte tüm bu soruların cevapları.

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-1

Herkes Gülnur Güneş’in düğününü konuşuyor

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-2

Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, 19 Ekim Cumartesi gecesi Yiğit Doğan Çelik ile hayatını birleştirdi. Dünya evine giren ikilinin düğünü dillerden düşmedi. Ünlülerin akın ettiği düğünde en çok dikkat çeken ise Tarkan ve Ebru Gündeş’in ‘Gül Döktüm Yollarına’ şarkısına yaptığı düet oldu. İkili ilk dansını ise Tarkan’ın seslendirdiği ‘Beni Çok Sev’ isimli şarkısında gerçekleştirdi.

Gülnur Güneş kaç yaşında?

1988 doğumlu Gülnur Güneş, düğününe gelen misafirlerle de dikkatleri üzerine çekti. Düğüne adeta ünlü akını yaşandı. Tarkan ve Ebru Gündeş’in sahne aldığı düğüne Nur Yerlitaş, Özge Ulusoy, Danla Bilic, Şeyma Subaşı, Çağla Şikel ve Hakan Akkaya gibi bir çok ünlü isim katıldı.

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-3

Kızının düğünü ile gündeme gelen Metin Güneş kimdir?

Gülnur Güneş’in düğünü kadar babası Metin Güneş’in kim olduğu da gündemden düşmedi. Ünlülerin adeta akın ettiği düğünün ardından herkes internette Metin Güneş’in kim olduğunu aramaya başladı. Peki Metin Güneş kim?

Gülnur Güneş'in babası Metin Güneş’in iş dünyasında yer aldığı ve iş adamı olduğu biliniyor.

Düğünü herkesin dilinde! Gülnur Güneş kimdir?

Gülnur Güneş’in düğününden kareler de interneti sallamaya yetti. Çok konuşulan düğünün ardından herkes ‘Gülnur Güneş kimdir?’ sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki Gülnur Güneş kim? Nereli ve kaç yaşında?

Gülnur Güneş, 1988 yılında Ankara’da hayata geldi. Üniversite eğitimini ise Avrupa Birliği İlişkileri ve Uluslararası İlişkiler bölümü ile tamamladı. Daha sonra çocukluğundan beri kurduğu hayalini gerçekleştirmek isteyen Gülnur Güneş, modaya yöneldi ve İstanbul Moda Akademisi’nde (İMA) Marka Yönetimi Eğitimi aldı.

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-4

Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, moda eğitiminin ardından sektörün en çok bilinen isimlerinden Nur Yerlitaş’ın yanında staj yaptı. Toplam 4.5 yılın ardından ise Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, 2012’de kendi markasını oluşturdu. Nişantaşı’nda butiği olan Gülnur Güneş, yarattığı eserleri burada moda dünyası ile buluşturuyor.

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-5

Kızının düğünü ile herkesin dilinde! İş adamı Metin Güneş kim?-6

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol