kapat ikonu

Kazançlı Konut Yatırımının Adresi Antalya

Antalya satılık daire ilanlarında yer alan fırsatlar emlak yatırımcılarının radarına girmiştir.

Antalya satılık daire ilanlarında yer alan fırsatlar emlak yatırımcılarının radarına girmiştir. Metropollere göre evlerin metrekare fiyatlarının çok altında olması nedeniyle ilanlarda istenen rakamlar gayrimenkul piyasasının altında seyretmektedir. Antalya’da var olan turizm piyasasına ek olarak gerçekleşen yatırımlar gayrimenkul yatırımcıları tarafından yakından takip edilmekte olup Antalya’nın artan çekiciliğinden faydalanmak için fiyatlar yükselmeden önce yatırımlarını bu bölgelere yönlendirmek istemektedirler. Antalya’da yapılabilecek konut yatırımları hakkında sizler için var olan fırsatları değerlendirmeye alarak kazançlı yatırımın kapılarını sizler için ardına kadar açıyoruz.

Müstakil Konutlar Tatilcilerin İlgisini Çekiyor

Müstakil olarak inşa edilmiş, kendine ait havuzu bulunan dubleks veya tripleks villalar;

· Kalabalık gruplar halinde tatil yapmayı tercih eden turistlerin,

· Lüksü seven ve kendine ait yaşam alanında tatil yapmayı tercih eden

Turistlerin ilgisini çekmektedir. Antalya’da bulunan 5 yıldızlı oteller kadar müstakil yazlıklar ve villalar da büyük turist ilgisine maruz kalmaktadır. Antalya satılık müstakil ev seçenekleri arasından;

· Turistlerin tercih ettiği,

· Mümkünse kendisine ait havuzu olan,

· Güvenlikli sitelerde bulunan

 

Seçimler yapmanız halinde turizm sezonunda elde edeceğiniz kira geliri yaptığınız yatırımı ödemek için yeterli olacaktır. Gayrimenkul sektörünün her yıl artan fiyat artışının yanı sıra Antalya’nın gelişen yüzü de eklenince satın aldığınız konut her geçen gün değerini katlayacaktır. Uzun süren Antalya turizm sezonundan tüm yönüyle faydalanmak isteyenler için müstakil konutlar başarılı bir yatırım tercihi olacaktır.

Mütevazi Bütçelerle Kazanç Sağlamanın Rehberi

Müstakil konuta ayıracak bütçesi bulunmayan yatırımcılar için Antalya’dan kazanç sağlamanın yolları kapanmamaktadır. Antalya’nın belirli bölgelerinde artan kira ve konut fiyatlardan yararlanmanızı sağlayacak satılık daireler ile bir yılın 12 ayı kira geliri sahibi olabilirsiniz. Satın alacağınız evin tüm bedeline nakit olarak sahip olmamanız halinde bile yılın 12 ayı elde edeceğiniz kira geliri kullanacağınız konut kredisini ödemekte yardımcı olacaktır. Devam eden ve tamamlanan projeleri ile gayrimenkul fiyat ve kira artışı yaşanması muhtemel ilçelere yapacağınız yatırımlarda kısa ve uzun vadede kazanan taraf olmayı başaracaksınız.

· Enfes plajı ve tertemiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisine maruz kalan Konyaaltı ilçesinde tamamlanan meydan, pazar yeri, stadyum ve çeşitli parklar Antalya satılık daire Konyaaltı seçeneklerindeki cazibeyi artırmayı başarmıştır.

· Kepez ilçesinin tarihi dokusunun yanı sıra turizm potansiyeli ve gerçekleşen yatırımlar Antalya satılık daire Muratpaşa seçeneklerinin zaman kaybetmeden değerlendirilmesi gerektiğinin sinyallerini vermektedir.

· Lara bölgesi turistlerin Antalya için en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer almakta olup her geçen gün gelişen yapısı daha fazla turist ağırlamaya yardımcı olduğu gibi bölgenin yerleşik nüfus almasına da neden olmaktadır. Antalya satılık daire Lara seçenekleri yabancı turistlere sezonluk kiralanabileceği gibi yerli halk için de 4 mevsim kiralanabilmektedir.

· Antalya kiralık daireseçeneği turizmin başkentinde her zaman size kazandıracaktır. Bu bölgede yapacağınız emlak yatırım bedelleri kısa ve orta vadede size geri dönecektir.

Antalya bölgesinde yatırım yapmayı düşünüyorsanız Emlakjet üzerinden binlerce seçeneğe göz atabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun satılık ve kiralık daire seçeneklerini bulabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol