kapat ikonu

İstmarina'dan konut alan 2019'da ödemeye başlıyor

Konutta ikinci seferberlik 'şimdi al Ocak 2019'da öde' kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinat ile İstmarina projesinden konut satın alanlar kredi taksitlerini 2019 yılında ödemeye başlıyor.

  • Emlak
  • 22 Eylül 2017 17:52
Konut Haberi'nde yer alan habere göre, DAP Yapı tarafından İstanbul’un gözde lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen İstmarina projesi de Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ikinci konut seferberliği ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyasına dahil oldu.
 

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma fırsatı

 
DAP Yapı tarafından Kartal'da konumlandırılan İstmarina projesinde yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.
 
Kampanya dahilinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. İstmarina’da yüzde 5 peşinat ödendikten 12 ay sonra ödenecek olan yüzde 15 ile ev sahibi olunabiliyor. Geri kalan yüzde 80’lik kısım ise banka kredisi ile ödenebiliyor. İstmarina ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası ile birlikte hem konut sahibi olmak isteyenlere hem de emlak yatırımcılarına özel avantajlar sunuyor.
 
DAP Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle Kartal'da 64 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirilen İstmarina projesi 1463 konut & ofis ve 258 ticari üniteden meydana geliyor. Proje alanı içerisinde bir AVM, bir özel okul ve bir de özel hastane ve bir de özel bir tüp yolla ulaşılan marina bulunuyor.
Kaynak: Konut Haberi
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol