kapat ikonu

İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusu

Kredi kartı kullanımı her ne kadar riskli gibi görünse de çoğu zaman avantaja dönüşmektedir. Öğrencilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için İş Bankası'nın sunmuş olduğu İş’te Üniversiteli kredi kartı hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

  • Kredi
  • 30 Ocak 2017 10:30
  • Son Güncelleme: 30 Ocak 2017 10:39

Uzun yıllar boyunca üniversiteye gitme hayali kuran gençlerin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlayabilmeleri için maddi anlamda sıkıntı çekmiyor olmaları son derece önemlidir. Öğrencilerin kendi geçimini sağladığı bu dönemde, gündelik ihtiyaçları karşılama noktasında kredi kartı kullanımı çok büyük bir önem arz ediyor. Bu doğrultuda pek çok ayrıcalık sunan İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İş’te Üniversiteli aidatsız kart başvurusu

İş’te Üniversiteli kredi kartının sunmuş olduğu en büyük ayrıcalıklardan birisi de bu kartın herhangi bir aidat ücretinin bulunmamasıdır. Kredi kartı kullananların bildiği üzere, bankalar her verdiği kredi kartı için senelik aidat ücreti talep eder. Ancak üniversite öğrencilerine yönelik verilen bu kredi kartlarına aidat ücreti ödenmeyecektir. Üstüne üstlük tüm kredi kartları için geçerli olan toplam borcun sadece yüzde 30’luk kısmı asgari ödeme tutarı olarak belirlenir.

Alışveriş yaparak kazanabilirsiniz

Üniversite öğrencileri bu kartı aktif bir şekilde kullanarak maksimum puanlar elde edebilir. Çünkü Maksimum kartın tüm özellikleri aynı seşkilde İş’te Üniversiteli kredi kartında da geçerlidir. Bu doğrultuda belirli iş yerlerinden yapacağınız alışverişler sonrasında puan kazanmak mümkün. Hem puan kazanabileceğiniz hem de kart aidatı ödemeyeceğiniz İş’te Üniversiteli kredi kartının avantajları bunlarla sınırlı değil. Belki de öğrencileri en çok sevindirecek haber ise, sinema ve müzelerdir. Çünkü kullanmakta olduğunuz bu kart sayesinde, Cinemaximum noktalarından uygun fiyat avantajı elde edebilirsiniz.

İş’te Üniversiteli kredi kartı avantajları saymakla bitmiyor. Banka şubeleri aracılığıyla yapacağınız başvuru işleminin ardından, hem mevduat hesabına kolayca erişebilecek hem de kredi kartı kullanımına anında başlayabileceksiniz. Ayrıca kredi kartınızı kaybettiğiniz durumlarda, kredi kartınızın sunmuş olduğu özelliği sayesinde tüm işlemleri masrafsız ve eksiksiz bir biçimde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hemen bir İş Bankası şubesini ziyaret ederek, İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurunuzu kolayca tamamlayabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol