kapat ikonu

İş Bankasından Bayram Kredisi

Bayramın yaklaşması ile birlikte bankalar arasında kredi yarışı da başlamış oldu. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar en uygun imkanlarla kredi sunmak için yarış içerisine girdiler.

Bayramın yaklaşması ile birlikte bankalar arasında kredi yarışı da başlamış oldu. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar en uygun imkanlarla kredi sunmak için yarış içerisine girdiler.
 
Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte bayram kredileri bankalar tarafından açıklanmaya başladı. Çeşitli kolaylıklar ve kampanyalar eşliğinde sunulan bayram kredileri için vatandaşlar piyasada araştırma yaparak kendileri için en uygun imkanları seçmeyi tercih ediyorlar. Köklü bir devlet bankası olan İş Bankası bu bayram kredi kampanyası hakkında detayları açıkladı. Faiz oranları, geri ödeme yöntemleri, ödeme vadesi gibi seçenekler vatandaşların seçimine bırakıldığı için en uygun seçeneklerin tercih edilmesi bekleniyor. En uygun imkanları sunmak için ise bankalar yarış içerisine girdiler.
 
İş bankası bayram kredisi ile 48 aya varan ödeme seçenekleri sunuluyor. en düşük vade seçeneğinin ise 3 ay olduğu açıklandı. Taksitli ödeme seçeneği bulunduğundan dolayı müşterilerin bütçelerine göre en uygun taksitlendirme yapılabilir. Birçok bankanın sunmadığı diğer bir ayrıntı ise aylık olarak azalan ya da artan taksit seçeneklerinden daha çok eşit taksit seçeneğinin tercih edilmesinden dolayı İş bankası müşterilerine bu seçeneği sunuyor. 2017 yılı İş bankası bayram kredisi faiz oranı yüzde 1.25 seviyelerinden başlıyor. Düşük faiz imkanı sunan bankalardan birisi olan İş Bankasında vade seçeneklerine ve kullanılacak kredi oranına bakılarak oranda artış yaşanabiliyor.
 
İş bankası bayram kredisi için bankamatiklerden banka şubelerinden ya da bankanın çağrı merkezinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Kısa mesajla çok kısa süre içerisinde de başvuru yapmak mümkün olduğundan dolayı bankaya gitmeye gerek kalmadan başvuru işlemleri tamamlanabilecek. Bayram kredisi kampanyasının 4 Temmuz 2017 tarihine kadar devam etmesine karar verildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol