kapat ikonu

İş Bankasından 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Tüketicinin kredi ve kredi kartında en çok tercih ettiği bankalar arasında ilk sıralarda yer alan İş Bankası; ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyaları ile ihtiyaçlarınıza yönelik cazip faizli ve esnek ödemeler ile avantajlı kredi seçenekleri sunuyor.

  • Kredi
  • 17 Mart 2017 13:05
  • Son Güncelleme: 07 Nisan 2017 15:21
48 aya kadar vade seçenekleri ile ihtiyaç ve taşıt kredisi, ayrıca 120 aya kadar vadelerle de konut kredisi alabileceğiniz İş Bankası’na nasıl kredi başvurusu yapabileceğinizin cevabı haberimizde.
 

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 
Kredi başvurunuzu geleneksel bir yöntem olan şubeden başvuru şeklinde yapacaksanız, başvuru sırasında yanınızda bazı belgeler olması gerekmektedir. Nüfus kağıdınız ve gelir durumunuzu gösteren belge ile yapacağınız klasik ihtiyaç kredilerine ek olarak banka; 2.el taşıt kredileri ve konut kredilerinde kefil ya da teminat talep edebilmektedir. Almak istediğiniz kredi türüne göre ihtiyacınız olan belgeleri öğrenmek için bankanın müşteri hizmetleri hattından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

İnternetten Başvuru

 
İş Bankası kredi başvurusu için tüketicinin en çok tercih ettiği başvuru kanallarının başında internet şubesi geliyor. Artık tüm bankacılık işlemleri dijital ortamda gerçekleşirken, kredi ihtiyaçları için de tüketicinin şubeye kadar yorulması gerekmiyor. İş Bankası’ndan ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi almak istiyorsanız internetten başvuru için; bankanın kurumsal sitesine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Bireysel” menüsünden açılan menüden “krediler” bağlantısına tıklayın. Kredi türlerine göre seçtikten sonra hemen başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken başvuru formundan kişisel bilgiler ve gelir bilgilerinizi doldurup başvuru formunu yollamak.
 

SMS ile Başvuru

 
25 bin TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için İş Bankası’na sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. GSM operatörünüzün bir sms bedeli ile ücretlendirilen sms ile başvuru için NAKIT yazıp kimlik numaranızı, almak istediğiniz kredi tutarını ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS atabilirsiniz.
 

ATM’den Başvuru

 
Türkiye’nin her noktasında bulunan İş Bankası ATM’lerinden de kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken kartlı işlem menüsünden başvurular menüsünü tıklamak ve ardından krediler bölümünü tıklayarak başvurunuzu yapmak. ATM’den dilerseniz kartsız olarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 

Telefon Bankacılığı

 
İş Bankası ihtiyaç kredisi sadece bir telefon uzağınızda. Evden çıkmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz İş Bankası kredi başvurusu, telefon bankacılığı kanalları aracılığıyla da yapılmaktadır. 0850 724 0 724 no’lu müşteri hizmetleri kanalını arayarak başvurular ve krediler adımlarını takip edebilirsiniz. Kredi cevabınız cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir.
 

İşCep

 
Mobil bankacılık kanalı İşCep, İş Bankası müşterilerine mobil kredi başvurusu seçeneği sunuyor. Belli bir tutara kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzdaki mobil uygulamadan sadece 1 dakika içinde başvuru yapabilir, cevabınızı da 5 dakika içinde alabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana menüde yer alan Başvurular bağlantısından Hızlı Kredi bölümüne tıklamak.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol