kapat ikonu

İnternet Üzerinden Saçlar Satışa Çıkarıldı

Son dönemlerde yapılan araştırmalarda kadınların internet üzerinden saç satın almaya başladıklarını ve bunun için ciddi rakamlar ödediklerini ortaya koydu.

Son dönemlerde yapılan araştırmalarda kadınların internet üzerinden saç satın almaya başladıklarını ve bunun için ciddi rakamlar ödediklerini ortaya koydu.
 
İnternet üzerinden satış yapılan sayfalarda son dönemlerde kadın saçları satılmaya başlandı. Kadınların yoğun ilgi gösterdikleri saçlar için ciddi rakamlar ödedikleri ortaya çıktı. Saçını kestirerek satış sayfalarında satışa sunan kadınlar başka kadınların ilgisi ile karşılanıyor.
 
Saçlarını uzatmak ve bunu en doğal yollarla yapmak isteyen kadınlar öncelikli olarak doğal saçları tercih ediyorlar. Doğal ve işlem görmemiş sağlıklı saçlar büyük ilgi görürken yüksek miktarda ücretlerle satışa çıkması ise dikkat çekiyor. Sitelerde ücretler 100 lira ile 285 lira arasında değişiklik gösteriyor. Özellikle saçların boyasız ve herhangi bir işlem görmemiş olmaması son derece önemli.
 
Seçimler sırasında saçın kime ait olduğu da tercih sebepleri arasında yer alıyor. Türkler arasında genellikle Türk saçları daha çok tercih ediliyor. Yüksek rakamların ortaya çıktığı piyasa içerisinde bir saç için 22 bin liranın talep edildiği ifade ediliyor. Kadın saçlarının erkek saçlarına göre çok daha pahalı olduğu tespit edildi. Kendilerine peruk yaptırmak ya da kaynak olarak kullanmak için kadınlar bu piyasaya önem gösteriyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol