kapat ikonu

ING Bank e-turuncu hesap yüzde 12 faiz oranı sunuyor

Elindeki nakit parayı değerlendirmek için banka arayışında olan müşteriler ING Bank Hoş geldin Faizi, kampanyasını tercih edebilir. Peki ING Bank tanışma faizi ne kadar?

  • Kredi
  • 04 Mart 2017 13:28

Yüklü miktardaki parayı evde tutmak yerine bankaya yatırarak değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Fakat paranızı bankaya yatırmadan önce en yüksek kar payı veren bankayı araştırarak kazancınızı üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Parasını bankaya yatıran herkes faiz alıyor ancak bizlere en iyi faiz oranı sunan bankayı tercih ediyoruz. Bu doğrultuda hangi bankanın daha yüksek faiz verdiğini araştırmamız oldukça normal. Bankalar nakit para ihtiyacından dolayı birbirleri ile rekabet haline girerek müşterileri kendilerine çekmeye çalışıyor. Müşteriden gelen parayı da yatırım aracı olarak kullanmayı tercih ediyor. Şimdi sizlere en yüksek hoş geldin faizi veren ING Bank e-turuncu hesabından bahsedeceğiz.

İster Euro, ister Dolar, isterseniz de TL cinsinden tüm paranızı e-turuncu hesabına yatırarak 12 ay boyunca hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. E-turuncu hesap online bankacılık türünde hizmet verdiği için cazip faiz oranları sunuyor. Yani bankaya gitme ihtiyacı duymuyorsunuz. Bütün bankacılık hizmetlerini dijital platformda gerçekleştirerek paranıza değer katabilirsiniz.

Bunlara ilaveten EFT ve havale gibi işlemler için sizden ücret talep edilmiyor. Normal şartlarda diğer bankalar havale ve EFT gibi işlemler için yüklü miktarda para talep ediyor. Ayrıca istediğiniz zaman para çekme şansınız da bulunuyor.

ING Bank e-turuncu hesap faiz oranı

ING Bank e-turuncu hesap avantajlarından en fazla 12 ay faydalanabiliyorsunuz. 12 ayın sonunda faiz oranı normal seviyelere düşüyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin daha öncede turuncu hesap açtırmaları gerekiyor. 12 ay boyunca yararlanabileceğiniz faiz oranı yüzde 12’dir.

E-turuncu hesap herhangi bir maliyet içermediği için kazancınız kolayca artabiliyor. EFT ve havale gibi işlemleri hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Paranızın en kısa sürede değer kazanmasını istiyorsanız saat 17:00’dan önce elinizdeki parayı bankaya yatırmanız gerekiyor. Bu saatten sonra parayı yatırdığınızda ancak ertesi gün değer kazanıyor.

E-turuncu hesap ne kadar kazandırıyor?

- 30 gün vadeli toplam 50 bin lira yatırırsanız paranız 50.438 TL olur,

- 60 gün vadeli toplam 200 bin lira yatırırsanız paranız 203.523 TL olur,

- 90 gün vadeli toplam 500 bin lira yatırırsanız paranız 513.270 TL olur,

- 365 gün vadeli toplam 500 bin lira yatırırsanız paranız 556.041 TL olur,

- 365 gün vadeli toplam 1 milyon lira yatırırsanız paranız 1.106.252 TL olacaktır.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol