kapat ikonu

Huawei'ye sosyal medya ödülü!

Çin merkezli dünyaca ünlü teknoloji firması Huawei, aktif sosyal medya kullanımı sebebi ile SocialBrands Veri Analitiği Ödülü’ne layık görüldü.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, sosyal medyada aktif olması sebebi ile SocialBrands Veri Analitiği Ödülü’ne layık görüldü.

Ödüle layık görüldü

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sosyal medyada gösterdiği performansı tarafsız ve veriye dayalı olarak değerlendirilen Huawei, SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarında, Veri Analitiği Ödülleri kapsamında "Teknoloji Üreticileri" kategorisinde SocialBrands Veri Analitiği Altın Ödülü'nü almaya hak kazandı.

En başarılı kampanyaları değerlendirildi

Sosyal medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jüri, gerçekleştirilen sosyal medyadaki en başarılı kampanya ve projeleri değerlendirdi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlendi

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma olan Social Media Awards Turkey’de değerlendirme sürecine Deloitte Türkiye de uzmanlığıyla dahil oluyor. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen olan Social Media Awards Turkey'e ilgi her yıl katlanarak artıyor.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol