kapat ikonu

Harcadıkça kazandıran Yapı Kredi Worldcard

Kredi kartı kullanımı hayatımız açısından çok büyük bir öneme sahip. Son dönemlerin en popüler kredi kartı olan Yapı Kredi Bankası WorldCard, birbirinden özel avantajlar sunuyor. Peki WorldCard Kredi Kartı özellikleri nelerdir?

  • Kredi
  • 18 Mart 2017 14:42

Türkiye’de kredi kartı kullanımının her geçen gün artması bazı bankaları harekete geçirdi. Müşteri portföyünü genişletmek ve daha çok kişiye hizmet vermek adına çalışmalarını yürüten pek çok banka birbirinden cazip kredi kartını müşterilerin kullanımına sunuyor.

Kredi kartı kullanımı nasıl olmalı?

Birden fazla kredi kartı kullanımı zaman zaman büyük risk taşıyabilir. Bu risklerin başında ise kara liste geliyor. Kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borcunu ödeyemeyen binlerce kişi bankaların kara listesine giriyor. Dolayısıyla doğru kredi kartı seçimi nasıl olmalı sorusu ön plana çıkıyor. Zira kredi kartı tercih ederken taksit özelliğinin olup olmadığı son derece önemli. Kredi kartı kullanımı daha çok taksit özelliğinden dolayı tercih ediliyor. Şimdi sizlere bahsedeceğimiz kredi kartı pek çok özelliği bir arada bulunduruyor. İşte Yapı Kredi WorldCard hakkında merak edilen tüm ayrıntılar.

Yapı Kredi WorldCard ülkemizde çok fazla kullanıcısı olan ve en çok kazandıran kredi kartlarının başında geliyor. Bu kart sayesinde üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler sonrasında taksit yapma imkanı elde edersiniz. Buna ek olarak bedava alışverişin keyfine varabilirsiniz.

Yaptığınız harcamalar doğrultusunda Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik size özel fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Böylece alışverişten keyif alarak, kazandığınız worldpuanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca bu worldpuanları kullanarak Turkcell TL veya dakika alabilirsiniz.

WorldCard başvurusu nasıl yapılır?

Bu kartın en önemli avantajlarından birisi de avans temin etme imkanının bulunmasıdır. Her insanın acil nakit ihtiyacı olabilir. Diğer pek çok kart aracılığıyla aldığınız nakit avansları 1 ay içerisinde geri ödersiniz. Fakat Yapı Kredi Bankası World Card ile almış olduğunuz nakit avansı 12 ay vadeyle geri ödeyebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı ortadan kaldırarak borcunuzu yavaş yavaş ödeyebilirsiniz.

Kart başvurusu için Yapı Kredi internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun haricinde 444 0 444 numaralı müşteri temsilcisine bağlanarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ancak kolay yoldan başvuru yapmak istiyorsanız www.yapikredi.com.tr internet adresini kullanabilirsiniz. Cep telefonu ve T.C kimlik numaranızı girdikten sonra başvuru işlemini birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol