kapat ikonu

Halkbank'tan mini ihtiyaçlar için KREDİ mini faiz oranları ve başvuru

Her türlü ihtiyaca uygun kredi kampanyaları geliştiren Halkbank küçük tutardaki ihtiyaçlar içinde KREDİmini kampanyasını geliştirdi. KREDİmini sayesinde küçük tutardaki ihtiyaçlarınız için düşük faiz oranlı ve ödeme kolaylıklı kredi paketi KREDİmini’den

  • Kredi
  • 23 Şubat 2016 17:42
  • Son Güncelleme: 25 Şubat 2016 11:44
Mini ihtiyaca, mini kredi sloganıyla tanıtılan ve küçük bütçeli masraflar için kredi verme olanağı tanıyan KREDİmini paketi yüksek faiz oranlarına tabii tutulmak istemeyen ve düşük tutarda nakit paraya ihtiyacı olanların yüzünü güldürecek.
 
Düşük tutarlı ve kısa vadeli ihtiyaçlar için özel olarak Halkbank tarafından geliştirilmiş olan kredi kampanyasında cazip faiz oranlarıyla 5.000 TL’ye kadar kredi çekebilir ve kısa süreli, düşük bütçeli ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Üstelik 5.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz kredilerde 10 aya varan vadeli ödeme hakkına da sahip olacaksınız.
 
KREDİmini küçük ihtiyaçlar için geliştirilen bir kredi destek paketidir. Bu paketin avantajlarından sizler de yararlanmak istiyorsanız hemen size en yakın Halkbank şubesine giderek KREDİmini destek paketinden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. KREDİmini’de 10 ay vadeli 5.000 TL tutarındaki bir kredi desteği için aylık faiz oranı yüzde 1.20, tahsilat ücreti 26,25 lira, aylık maliyet oranı yüzde 1,5393 ve yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,1190.
 
Aylık ve yıllık maliyet oranları hesaplamalarında faiz ve tahsis ücreti de dahil olmak üzere tüm vergiler kapsanmaktadır. Toplam maliyet oranları örnek tutar ve örnek vade için geçerlidir.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol