kapat ikonu

Günde 10 Lira Taksitle İhtiyaç Kredisi Fibabanka'da!

Bayram öncesinde nakit ihtiyacı daha çok kendisini göstermişken bu süreç içerisinde bankalar daha çok müşteriye ulaşabilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar.

  • Kredi
  • 24 Haziran 2017 18:31
Bayram öncesinde nakit ihtiyacı daha çok kendisini göstermişken bu süreç içerisinde bankalar daha çok müşteriye ulaşabilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar.
 
Fibabanka ise bayramda müşterilerin herhangi bir maddi sıkıntı çekmemeleri ve bu durumu bayram sonrasında da devam ettirebilmeleri için özel kredi kampanyası düzenledi. Nakit ihtiyaçlarını tamamen ortadan kaldırmak için günde sadece 10 lira ödemeli ihtiyaç kredisi verdiğini açıkladı. Taksitlerin günde 10 liradan başlaması ödeme kolaylığını da beraberinde getiriyor. Yapılan değerlendirmeler sonrasında bankalar arasında en uygun ödeme kolaylığını taşıyan bankalardan birisi olduğu tespit edildi.
 
Fibabanka yeni bir banka olmasına rağmen kısa süre içerisinden adından söz ettirmeyi başardı. Hızlı ve anında kredi başvurusu yapma imkanı taşıyor. İhtiyaç kredisi üst limitinin 20 bin lira olarak belirlenmesine karar verildi. Faiz oranları ise yüzde 1.33 seviyesinden başlıyor. Ancak vade oranlarına göre bu durumun değişiklik gösterdiği tespit edildi. Vade arttıkça faiz oranlarının yüzde 1.43 seviyelerine kadar çıktığı öğrenildi. Bankanın sunmuş olduğu en önemli imkanların başında ise kurda meydana gelen dalgalanmalardan herhangi bir şekilde etkilenmemesi olarak ifade ediliyor. Bankanın internet sayfasından ya da sms yolu ile bireysel olarak anında başvuru yapma imkanı bulunuyor. Şubeye gidip başvuru yapacak olan müşteriler için ise 30 bin liralık kredi imkanının bulunduğu açıklandı.
 
48 ay vade ile 10 bin lira kredi çekmek isteyen vatandaşların aylık ödeyecekleri tutar 299.80 lira olarak belirlendi. Bu tutar günlük 10 liralık taksitlere tekabül ediyor. Aylık faiz oran ise vade farkı ile birlikte yüzde 1.43 olarak belirtildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol