kapat ikonu

Gayrimenkulde karlı yatırımın adresi Beylikdüzü

ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “İstanbul’da gayrimenkul yatırımında en karlı bölgelerin başında Beylikdüzü, Pendik ve Kartal geliyor” dedi.

  • Emlak
  • 14 Ocak 2016 15:01

ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan gayrimenkulde doğru yatırımın püf noktalarını anlattı. İstanbul’daki gayrimenkul açısından en karlı yerleri anlattı

Gayrimenkulde doğru yere yatırım yapabilmek son derece önemlidir. Binaların aşınma payı süreleri, bulundukları konum ve gelecek vaat ediyor olmaları bu süreçte çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Büyük ya da küçük ölçekli bir gayrimenkul yatırımcısının işine yarayabilecek tavsiyelerde bulunan ve İstanbul’u bölge bölge gayrimenkul yatırımı açısından değerlendiren ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan doğru yatırımın püf noktalarını anlattı.

Anadolu’da Pendik Avrupa’da Beylikdüzü yatırım için önemli ilçeler

İstanbul’un her iki yakasının da büyüdüğünü ancak en çok batıya ve özellikle Beylikdüzü tarafına doğru bir büyüme yaşandığını dile getiren Baygan, Seyrantepe’nin de enterasan bir bölge olduğunu dile getirdi. Anadolu Yakası’nda Kartal- Pendik bölgesinin ve Çekmeköy’ün önemine değinen Baygan, Avrupa Yakası’nda da Seyrantepe ve Beylikdüzü’nün gayrimenkul yatırımı açısından önemli yerler olduğunu söyledi. Beylikdüzü’nün çok önemli bir bölge olduğunu dile getiren Baygan, ilçe için aranılan yatırım alanı dedi.

3. Köprü kısımları ve yeni havaalanı bölgesi şehrin kuzeye doğru büyüyeceğinin sinyali

Baygan İstanbul’daki en doğru gayrimenkul alanlarıyla ilgili yaptığı konuşmada ayrıca şunları da kaydetti: “Artık biliyorsunuz yeni havaalanı bölgesi henüz yerleşime açılmadı malum. Ama 3. köprü kısımları henüz resmi bir şekilde yerleşime kapalı olsa bile sanırım önümüzdeki yıllarda şehrin Kuzeye doğru büyüyeceği bölgelerden olacak."

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol