kapat ikonu

Garanti Bankası’nda 48 ay vadeli bayram kredisi anında cebinizde!

Bankacılık sektörünün güven vaat eden isimlerinden Garanti Bankası tarafından geliştirilen tüm ihtiyaçlarınız için bayram dönemine özel 48 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor.

  • Kredi
  • 11 Ağustos 2018 15:05
Kurban Bayramı yaklaşıyor. Bayram hazırlıkları başladı. Tatil planlarınız ya da bayram dönemine özel oluşabilecek her türlü ihtiyacınız için krediniz Garanti Bankası’nda hazır!
 
Her türlü nakit ihtiyacınız için ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası’ndan Kurban Bayramı döneminde uygun faiz oranları ve uygun taksit tutarları ile 48 aya kadar vadeyle ihtiyaç kredisi alabilmeniz mümkün!
 
Siz de uzun zamandır ihtiyaçlarını erteliyor ve bayram dönemindeki nakit ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı kara kara düşünüyorsanız Garanti Banası şubelerinden, internet bankacılığı ya da Garanti mobil bankacılık uygulaması üzerinden Kurban Bayramı’na özel geliştirilen 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası için başvuruda bulunabilirsiniz.
 
Garanti Bankası’nın uzun vadeli ihtiyaç kredisi imkanlarından faydalanmak isteyen müşteriler Garanti İnternet Bankacılığı ya da Garanti Cep Bankası aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurularını tamamlayabilir. Şubeye gitmeden evinizin rahatlığında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası müşterilerine özel olarak sunulan bu hizmet sayesinde kredinizi direkt hesabınıza yansıtabilirsiniz.
 
Garanti Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 aydan 48 aya kadar vadelendirme imkânı ile kredi alınabiliyor. Bankadan çekilen kredinin faiz oranları, vade süresi ve kredi tutarına göre farklılık göstermektedir.
 
Garanti İnternet veya Garanti Cep uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan Garanti Bankası müşterileri onaylanan tutar kadar kredilerinin direkt hesaplarına yansıdığını görebilirler.
 
Maaş alımlarını Garanti Bankası üzerinden almayan banka müşterileri Garanti İnternet veya Garanti Cep mobil uygulaması üzerinden yaptıkları ihtiyaç kredisi başvurularında en fazla 25 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol