kapat ikonu

Garanti Bankası Cepbank Para Nasıl Gönderilir?

Akıllı telefonların kullanımının artması ile birlikte Garanti Bankası Cep Bank üzerinden bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun üzerine hızlı para gönderme işlemi tamamlanabilir.

  • Finans
  • 21 Aralık 2018 21:48
Akıllı telefonların kullanımının artması ile birlikte Garanti Bankası Cep Bank üzerinden bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun üzerine hızlı para gönderme işlemi tamamlanabilir.
 
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar herkes için ihtiyaç haline geldi. Bankaların mobil uygulamaları cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte sıklıkla kullanılmaya başlandı. Garanti Bankası teknolojik imkanların en çok kullanıldığı bankalar arasında yer almaktadır.
 
Garanti Bankası tarafından sunulan Cep Bank hizmeti sayesinde para transferleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Cep telefonu üzerinden uygulama hızlı ve rahat bir şekilde kullanılabilir. Artık bankanın mobil uygulamasına girilmesine gerek kalmamaktadır.
 
Cep Bank Nasıl Kullanılır?
 
Garanti Bankasına ait olan kredi kartı, vadesiz hesap, para transferleri işlemleri için Cep Bank uygulaması üzerinden hızlı bir sistem üzerinden çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Cep Bank sistemi üzerinden para gönderimi sadece SMS uygulaması ile gönderilmektedir. Sadece normal para transferleri değil aynı zamanda kredi kartı ödemesi, OGS ödemesi, GSM TL yükleme işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 
Cep Bank sisteminin öncelikle Garanti hesabına tanımlanması gerekmektedir. Tanımlamak istediğiniz cep telefonu numarası, hesap numarası ve limit bilgisi ile birlikte bundan sonraki para gönderimleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sistemde işlem yapmak isteyenlerin belirli limitlere dikkat etmeleri son derece önemlidir.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol