kapat ikonu

Finansbank'tan kış kampanyası

Finansbank araç sahibi müşterilerine yönelik olumsuz kış şartlarındaki yüklerini hafifletebilmek adına yepyeni bir kampanya başlattı. Kış lastiği kampanyası.

  • Sektörel
  • 29 Ocak 2016 10:30
  • Son Güncelleme: 29 Ocak 2016 11:28

Bu kampanya dahilinde Finansbank araç sahibi müşterilerinin kış lastiği değişimine yardımcı oluyor. Finansbank’ın, araba lastiği sektörünün lider firmalarından biri olan Starmaxx iş birliğinde hayata geçirdiği kampanya Finansbank anlaşmalı Starmaxx üye işyerlerinde geçerli olacak.

Finansbank anlaşması olan Starmaxx üye işyerlerinde 100 lira veya daha züerinde alışveriş yaptığınız takdirde kış lastiğinizi Starmaxx güvencesiyle ve 8 taksit imkanıyla değiştirebilme hakkı kazanıyorsunuz.

Finansbank POS’larından yapılan 100 lira ve daha üstü alışverişlerde peşin fiyatına 8 taksit imkanı sunuluyor. Kış lastiği değişiminizi 8 taksit imkanı ve Starmaxx güvencesiyle gerçekleştirme olanağı tanıyan Finansbank kış aylarının soğuk günlerini ısıtmak için sıcak bir teklif sundu. Bu fırsattan yararlanmak isteyen Finansbank müşterileri Finansbank anlaşmalı POS’lardan 100 lira veya daha üzerinde alışveriş yaparak 8 taksitle kış lastiği değiştirme imkanına sahip olabilirler.


Kampanya 1 Ocak’ta başladı. 1 Haziran tarihine kadar da devam edecek. Bazı özel durumlarda 8 taksit olanağı 6 taksit olarak değiştirilebiliyor.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol