kapat ikonu

Ferdi Kaza Sigortası Yaptırın; Geleceğinizi Riske Atmayın

Hayatta bazen beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli olan her ihtimale karşı tedbirli olmak!

 

Cigna Finans güvencesi ile ferdi kaza sigortanızı yaptırarak; siz de gelecekte başınıza gelebilecek kaza risklerine karşı önleminizi alabilirsiniz. Cigna Finans'ın sunmuş olduğu birbirinden avantajlı ferdi kaza sigortası paketlerini inceleyebilir; dilediğiniz paketi seçerek herhangi bir kaza anında karşılaşabileceğiniz hayati riskleri minimize edebilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen banka kuruluşlarından biri olan QNB Finansbank ve dünya çapında başarısını kanıtlamış bir sigorta şirketi olan Cigna'nın bir araya gelerek oluşturduğu Cigna Finans; tüm Türkiye'de ulaşılabilen geniş hizmet ağı ile nerede olursanız olun hayatınızı güvence altına almanıza olanak sağlar. Bugün Cigna'nın avantajlı ferdi kaza sigortası paketlerine yapacağınız ufak bir yatırım; hayatınızı güvence altına almak için son derece önemli bir adımdır!

Ferdi Kaza Sigortası Ne İşe Yarar?

Ferdi kaza sigortası, seçtiğiniz paket içeriğine bağlı olarak ileride oluşabilecek herhangi bir kaza anında sizi ve sevdiklerinizi maddi açıdan güvence altına alır. Başınıza gelebilecek vefat, sakatlanma, hastalık gibi belli başlı durumlarda sizin ve sevdiklerinizin yapacağı zorunlu ödemelere destek olur. Cigna Finans; bu anlamda sizlere Gülen Yüzler, İkisi Bir Arada, Hastane Destek, Aileme Değer, Her Eve Lazım, Acil Destek ve Primini Kendi Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası gibi farklı paket seçeneklerini sunar. Bu sigorta paketlerinin bazıları doğrudan kaza anında hastane ve bakım masraflarını karşılamaya yönelik avantajlı paketler iken; Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası gibi paketlerde günlük ihtiyaçlarınıza dair avantajlar elde etme imkanı da bulabilirsiniz. Örneğin; kuyumculuk, giyim, ev tekstili ve ulaşıma dair harcamalarınızda bu sigorta paketi sayesinde yüzde 30’a varan indirim imkanına sahip olabilirsiniz. Benzer şekilde Güler Yüzler Ferdi Kaza Sigortası paketini tercih ettiğiniz takdirde sürekli hastalık ve sakatlık durumunda Cigna Finans'ın vadettiği maddi güvencenin yanı sıra diş sağlığı hizmetlerinden de yılda iki kez ücretsiz yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Kendi adınıza maddi güvence sağlamanın yanı sıra Cigna Finans'ın ferdi kaza sigortası paketleri ile sevdiklerinizi de güvenceye alabilirsiniz. Herhangi bir kaza sonucu vefat etmeniz durumunda seçmiş olduğunuz sigorta paketine bağlı olarak yakınlarınıza toplu ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları Poliçenin Kapsamına Göre Değişiklik Gösterir

Cigna Finans'ın sunmuş olduğu birbirinden avantajlı sigorta paketleri farklı fiyat aralıklarında yer alır. Ayrıca bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz bu avantajlı sigorta paketleri çeşitli ferdi kaza sigortası teminatları içerir. Dolayısıyla fiyat aralığı da seçeceğiniz teminatlara bağlı olarak değişkendir. Teminat seçenekleri arasında sevdiklerinize yapılacak olan aylık tazminat ödemeleri, kaza sonucu vefat veya kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda size veya ailenize yapılacak olan maddi destek, kaza sonucu gündelik hastane teminatı gibi alternatifler yer alır. Bazı paketlerde bir arada sunulan bu teminatlardan istediklerinizi sigorta paketinize dahil edebilir; istemediğiniz teminatları ise çıkartarak kendi kaza sigortası paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası fiyatlarını kıyaslarken seçmiş olduğunuz teminatın yanı sıra teminat bedeli de prim tutarınızın belirlenmesinde önemli bir fonksiyona sahiptir. Herhangi bir kaza durumunda tarafınıza yapılacak maddi destek tutarının artırılmasını istediğinizde dolaylı olarak ödemeniz gereken prim tutarı da belli bir miktar artacaktır. Ancak Cigna Finans'ın her bütçeye hitap eden sigorta seçenekleri; geleceğiniz için ihtiyaç duyduğunuz maddi güvenceyi elde etmeniz için yeterli olacaktır.

 

Ferdi Kaza Sigortası Hangi Durumları Kapsar?

Ferdi kaza sigortasını hayat sigortasından ayıran en önemli özellik; vefat veya sakatlık durumunun herhangi bir şekilde değil, bir kaza sonucu ortaya çıkmasıdır. Bu anlamda kaza sayılan durumlar arasında beklenmedik şekilde gerçekleşen gaz zehirlenmeleri; yanık veya ani bir hareket sonucu kas ve sinirlerin burkulması, kopması; yılan ve haşerelerin sokması; ısırılma, kuduz ve cismani arızalar yer alır. Dolayısıyla ferdi kaza sigortası teminatlarının yerine getirilmesi için vefat veya hastalık anında sıralanan durumların gerçekleşip gerçekleşmediğine bakılır. Yaklaşık 2 asırdır global sigortacılık deneyimine sahip Cigna Finans ayrıcalıklarından siz de yararlanabilir hayatın karşı konulamaz rizikolarına karşı ferdi kaza sigortası ile tedbirinizi alabilirsiniz. www.cignafinans.com.tr adresini ziyaret ederek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun poliçeyi hemen seçebilir, geleceğe güvenle adım atabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol