kapat ikonu

Ev almak isteyenlere müjde: Komisyonsuz Konut Kredisi

Hemen hemen herkesin hayali bir ev sahibi olmaktır. Tüm birikimlerimizi ve gelecek hayallerimizi öncelikli olarak bir ev sahibi olabilmek için düzenleriz. Peki kolay yoldan nasıl ev sahibi olunabilir? Ev sahibi olabilmek için en uygun konut kredisini

  • Kredi
  • 04 Şubat 2016 15:56
  • Son Güncelleme: 04 Mart 2016 17:18
Herkesin hayalindeki eve kavuşmasını sağlamak için Ziraat Bankası yepyeni bir konut kredisi kampanyası geliştirdi.
 
Ziraat Bankası’nın geliştirdiği Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası ile uygun faiz oranları ve 120 aya kadar vade olanakları ile sizler de hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın uzun zamandır ev almayı düşleyen ama uygun finansal desteği bulamayan vatandaşlar için geliştirdiği bu kredi kampanyası kapsamında kendinize en uygun ödeme koşullarını kendiniz seçebilirsiniz.
 
Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası sayesinde uzun vade olanakları, alternatif ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla sizler de kredi alabilir ve hayalinizi gerçekleştirip bir ev sahibi olabilirsiniz.
 
Ziraat Bankası’nın kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu bu kampanyadan yararlanmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti yani komisyon ödemeden siz de konut kredisi sahibi olabilir hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
 
Komisyonsuz konut kredinizi konut yapımını tamamlama gibi işlemlerde de kullanabilirsiniz. 120 aya kadar vade olanağı ile sahip olacağınız evinizin ekspertiz değerinin en fazla %75'i kadar kredi kullanma imkanınız bulunuyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol