kapat ikonu

Enpara Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

Türkiye'nin ilk dijital bankası olarak bir ilki gerçekleştiren en para çıkardığı kredi kartı ile pek çok avantajı beraberinde getiriyor.

  • Kredi
  • 13 Aralık 2018 18:59
Türkiye'nin ilk dijital bankası olarak bir ilki gerçekleştiren en para çıkardığı kredi kartı ile pek çok avantajı beraberinde getiriyor.
 
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bankacılık alanında pek çok yenilik yapılmaya başlandı. Bunlar arasında geçtiğimiz yıllarda ülkemizde bir ilki gerçekleştiren QNB Finansbank en para dijital bankacılık sisteminin tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtımın gerçekleştirilmesi ile binlerce kişi tarafından denenen sistem çok sevildiği için günümüze kadar ulaştı.
 
Dijital bankacılık ardından pek çok banka tarafından denenmek istedi ancak günümüzde en bilineni ve en iyi hizmet vereni en para olarak ifade ediliyor. Son olarak kredi kartı hizmeti de sunarak pek çok anlamda çağın gereklerini yakaladığını belirtti.
 
En Para Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?
 
Günümüzde bankalar çeşitli bahanelerle müşterilerden para aldıkları için kredi kartı kullananlardan en çok kredi kartı aidatı alınıyor. Bunun üzerine en para kredi kartı aidatı almak yerine müşterilerine aidat ücretini ödüyor. Sözleşme yapıldığı sırada kesinlikle kredi kartı aidatı alınmadığı yazılı olarak beyan ediliyor. Kredi kartını düzenli olarak kullanan kişilere ise iki yılda bir olmak şartıyla 100 lira ödeme yapılmaktadır.
 
İlk defa müşterilerine para ödeyen en para taksitli alışverişlerde de yüksek taksit imkanları ile dikkat çekiyor. Alışveriş yaptıkça kazandırdığı için para puanlarla müşterileri olumlu anlamda etkilemeye devam ediyor. Bankacılık sistemlerinde gerçekleştirdikleri ilkler ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyorlar.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol