kapat ikonu

En Yüksek Viyadük Büyük İlgi Görüyor

Konya'nın Hadim ilçesinde yükselen en yüksek viyadük unvanını alan inşaat çalışmaları bölgeden geçen yolcuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Konya'nın Hadim ilçesinde yükselen en yüksek viyadük unvanını alan inşaat çalışmaları bölgeden geçen yolcuların ilgisini çekmeye devam ediyor.
 
Konya'nın Hadim ilçesinde Toros dağları bölgesinde bir süre önce bir viyadük inşaatına başlandı. Özellikle viyadüğün şimdiye kadar yapılan en yüksek viyadük olması dikkat çekerken inşaat çalışmaları yoldan geçen pek çok yolcunun dikkatini çekmeye başladı.
 
Eğiste Viyadüğü ismi verilen çalışma yükseldikçe pek çok kişinin ilgisini çekmeye başladı. Projenin tamamlandıktan sonra ülkede yapılan en önemli projelerden birisi olması bekleniyor. Bölgede adeta bir köprü görevi üstlenmesi beklenirken bu süreç içerisinde yolları kısaltma görevini de üstleneceği ifade ediliyor.
 
Konya ile Antalya arasındaki yolu kısaltmayı ve alternatif bir yol açmayı planlayan projenin büyük bir kısmı tamamlandı. Bölgede inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği ifade ediliyor. Bunun üzerine çalışmalarla yükselen proje bölgede geçen vatandaşların büyük ilgisini çekmeye devam ediyor. Proje tamamlandıktan sonra yol mesafesini kısaltacağı gibi güvenliğin ve konforun sağlanması açısından da son derece önemli katkılar sağlayacak.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol