kapat ikonu

Emine Bulut'u canice katleden Fedai Varan, hakim karşısında!

10 yaşındaki kızının gözleri önünde eski eşi Emine Bulut'u canice katleden Fedai Varan, hakim karşısında. İşte haberin detayları...

  • Gündem
  • 09 Ekim 2019 10:48
  • Son Güncelleme: 09 Ekim 2019 10:51

Kamuoyunda infiale neden olan ve sosyal medyada günlerce en fazla konuşulan gündem olan Emine Bulut cinayetini işleyen Fedai Varan, hakim karşısında çıktı. Adliyeye gelen Bulut’un henüz 10 yaşındaki kızı, duruşmaya başka bir salondan görüntülü olarak katılacak.

10 yaşındaki kızı duruşmaya görüntülü katılacak

Kırıkkale'de 10 yaşındaki kızının gözleri önünde eski eşi Emine Bulut’u bıçaklayarak öldüren43 yaşındaki Fedai Varan’ın duruşması Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesinde başladı. 18 Ağustos’ta 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi 38 yaşındaki Emine Bulut’u bir restoranda tartışma sırasında bıçaklayarak öldüren Fedai Varan, "canavarca hisle tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanacak.

Eylem için adliye önüne geldiler

Bu sabah Kırıkkale Adliyesi'ne getirilen Fedai Varan, hakim karşısına çıktı. Duruşmayı dünyadan ve Türkiye’den çok sayıda basın mensubu takip ediyor. Adliye çevresinde geniş çaplı güvenlik önlemleri alındı. Basın mensupları ile eylem için gelen vatandaşlar adliye avlusuna alınmadı.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol