kapat ikonu

Ece Üner asker selamı verdi

Ünlü haber spikeri Ece Üner, canlı yayında asker selamı vermesiyle ve Şule Çet davasına gösterdiği tepki ile gündeme geldi.

  • Gündem
  • 17 Ekim 2019 22:43
  • Son Güncelleme: 17 Ekim 2019 22:52

Türkiye'nin sınır güvenliği için Suriye'nin kuzeyinde başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na her kesimdem insan destek vermeye devam ediyor. Son olarak daha harekatın ilk günlerinde sınır hattında canı yayın yaparak gündeme gelen Show TV Haber Spikeri Ece Üner, bu kez de canlı yayında yaptığı asker selamı ile gündeme geldi.

Fransa'ya atılan gol sonrası futbolcuların yaptığı asker selamına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yorumu haberini sunan Ece Üner, yayın esnasında asker selamı verdi.

Şule Çet davasına tepki

Ece Üner'in bu hareketi kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Çok sayıda kullanıcı Üner'e övgü dolu mesajlar paylaştı.

Başarılı spiker ayrıca uzun zamandır devam eden Şule Çet davası hakkında yaptığı konuşmayla da gündeme geldi. Davanın yeniden ertelenmesine ve Şule Çet'in özel hayatına dair yapılan haberlere sinirlenen Üner, tepkisini canlı yayında dile getirdi. Üner davayla ilgili "Yalnızca bu dünyaya değil öbür dünyaya da sığdıramadık Şule’yi. Rahat vermedik. Öldükten sonra ön yargılaması başladı. Dava ertelendikçe ertelendi ama unutturulamadı. Bu dava her kadının davasıdır. Arz talep meselesi değil, ırz talep meselesidir" yorumunu yaptı.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol