kapat ikonu

Denizbank’tan Yeni Gelen Müşterilere Özel İhtiyaç Kredisi

Acil kredi ihtiyacınızı karşılamanın yolu bankalardan geçiyor. Denizbank Hoş Geldin Kredisi hem düşük faizli hem de uygun ödeme seçeneği sunuyor. Peki Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

  • Kredi
  • 17 Mart 2017 10:27

Pek çok kişi kolay başvuru yaparak hesaplı kredi almak için büyük çaba sarf ediyor. Bazı bankalar dönemsel olarak özel kampanyalar düzenliyor. Şimdi sizlere Denizbank Hoş Geldin kredi kampanyasından söz edeceğiz. Fakat her zaman vurguladığımız gibi, kredi başvurusu yaparken tek bankayla sınırlı kalmayın. Diğer bankaların da kredi kampanyalarını yakından incelemenizde yarar var.

Denizbank müşteri portföyünü genişletmek için özel bir kredi kampanyasını kullanıcıların hizmetine sundu. Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Denizbank müşterisi olmaması gerekiyor. Bu şartı taşıyan herkes düşük faizli, hesaplı ve kolay ödemeli kredi başvurusunda bulunabilir. Kredinin faiz oranı yüzde 1,29 seviyesinden başlıyor. Diğer bankalara nazaran Denizbank çok daha avantajlı bir faiz oranı sunuyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Talep edebileceğiniz en üst limit 55 bin TL olurken 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. Bu kredi kampanyasına başvuruda bulunmak için Denizbank online bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Karşınıza çıkan pencerede T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek başvuru işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. Denizbank yetkilileri kısa bir araştırmanın ardından size onay gönderecektir. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde nüfus cüzdanınız ile birlikte bankaya giderek kredinizi aynı gün içinde alabilirsiniz.

Denizbank Hoş Geldin kredi kampanyası faiz oranları

3 bin TL değerindeki krediyi 12 ay vadeyle ödemek isteyenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,29’dur. Kredinin aylık taksit tutarı 276 TL olarak belirlendi. Kredi tahsis ücreti 15 lira ve hayat sigortası prim tutarı 31 lira oluyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,45 olarak açıklandı.

3 bin TL değerindeki krediyi 48 ay vadeyle ödemek isteyenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,29’dur. Kredinin aylık taksit tutarı 89 TL olarak belirlendi. Kredi tahsis ücreti 15 lira ve hayat sigortası prim tutarı 63 lira oluyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,59 olarak açıklandı.

10 bin TL değerindeki krediyi 24 ay vadeyle ödemek isteyenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,35’dir. Kredinin aylık taksit tutarı 506 TL olarak belirlendi. Kredi tahsis ücreti 50 lira ve hayat sigortası prim tutarı 140 lira oluyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,92 olarak açıklandı.

10 bin TL değerindeki krediyi 48 ay vadeyle ödemek isteyenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,35’dir. Kredinin aylık taksit tutarı 301 TL olarak belirlendi. Kredi tahsis ücreti 50 lira ve hayat sigortası prim tutarı 212 lira oluyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,62 olarak açıklandı.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol