kapat ikonu

Denizbank Bayram Kredisi

Ramazan Bayramının yaklaşması ile birlikte bayram kredileri bankalar tarafından sunulmaya başladı. Denizbank müşterilerini bayramda mağdur etmemek için en uygun fiyatlarla kredi sunuyor.

  • Kredi
  • 15 Haziran 2017 13:30
Ramazan Bayramının yaklaşması ile birlikte bayram kredileri bankalar tarafından sunulmaya başladı. Denizbank müşterilerini bayramda mağdur etmemek için en uygun fiyatlarla kredi sunuyor.
 
Denizbank müşteri portföyünü geliştirmek için bayram kredisi kampanyasına başladı. Bankalar arasında ortaya çıkan yarış dolayısı ile en uygun kredi imkanlarını sunmak için harekete geçtiler. Yapılan değerlendirmeler sonrasında Denizbank bankalar arasında en uygun fiyatlı kredi veren bankalar arasında yerini aldı. Uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankanın faiz oranı yüzde 0.99 olarak belirlendi. Yeni bayram kredisi ile birlikte aylık en uygun ödeme yöntemleri ile kredi alabilirsiniz.
 
Bayramda ortaya çıkan nakit ihtiyacını ortadan kaldırmak için banka kredisi en çok başvurulan yöntemler arasında yer alıyor. Denizbank bayram kredisine kısa mesaj aracılığı ile başvurabilirsiniz. Kimlik bilgilerinizi bankanın verdiği numaraya göndererek başvuru yapabilirsiniz. Kısa süreli bir sorgulamanın ardından yine telefona mesaj olarak olumlu ya da olumsuz olmak yanıt gelecektir. Bayram kredi tutarı ihtiyaca göre 2 bin liraya kadar veriliyor. Yüzde 0.99 oranlarından başlayan faiz oranları vade farkına göre hesaplanabiliyor. 36 ay vade seçeneği sunan banka her bütçeye uygun kolay ödeme seçeneği sunuyor.
 
Bayram kredisi başvurusu bankanın şubelerinden bireysel olarak yapılan başvurularla da yapılabiliyor. Online olarak internet üzerinden de yapılabilecek başvurular yetkili merciler tarafından en hızlı şekilde incelenerek yanıtlanıyor. Bayram kredisinde bankanın müşterilerden herhangi bir şekilde kredi tahsis ücreti almadığı belirlendi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol