kapat ikonu

Demet Akalın, ablası tarafından suçlanan Bergüzar Korel'e destek verdi!

ABD'de evlere temizliğe giderek hayatını kazanmaya çalışa Zeynep Korel'in açıklamaları sonrası Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek paylaşımı geldi.

  • Gündem
  • 10 Ekim 2019 14:49
  • Son Güncelleme: 10 Ekim 2019 14:54

Oyuncu Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Amerika’da yeni bir hayat kuran Korel, evlere temizliğe gittiğini ve parayla köpek gezdirdiğini ileri sürmüştü. Zeynep Korel, “Babam hayatta olsaydı böyle bir hayat yaşamazdım” sözleri ile annesi ve kız kardeşine göndermede bulunmuştu. Bu hayatı yaşamasında kimsenin etkili olmadığını, kendisini böyle bir tercih yaptığını söyleyen Korel, geleceğe dair planlarından bahsederken Türkiye’de yaşayan annesi ve kız kardeşi hakkında flaş açıklamalar yapmıştı.

“Babam hayatta olsaydı her şey çok farklı olurdu”

Verdiği bu önemli kararla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Zeynep Korel hayatının babası Tanju Korel'in vefatının ardından değiştiğini şu sözlerle açıklıyor:

“Çalışmak hiç ayıp değil ayıp olan; sizin yanınızda olmayan, sizi görmezlikten gelen, vurdumduymaz davrananlardır ayıp bunlar… Bunu size yapan bazen aile fertlerinizdir, bazen arkadaşlarınızdır. Ben bunları aştım ve şimdiki halimle gurur duyuyorum. Evlatlarınızı ayırmayın, sakın ayırmayın çocuklukta onları ayırmadığınızı gösterin. İlerde onlar farklı yönlere gittiklerinde aralarındaki dengeyi kurun. Çocuğunuzun çirkin ördek yavrusu gibi hissetmesine neden olmayın. Sahip olduğunuz güç ve parayla aile fertlerinizi dövmeyin, para geçici… İnsanın empati yeteneği yoksa hiçbir şey bunun yerini doldurmuyor. Rahmetli babam hayatta olsaydı, çalışanın yanında olurdu ama o ‘Sen temizleme bir iş yeri açalım iki yardımcın olsun, onların başında dur' derdi. Babamı çok erken kaybettim, hayatta olsaydı her şey çok farklı olurdu.”

Demet Akalın’dan Korel’e destek

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamaların ardından gözler Zeynep Korel’in annesi Hülya Darcan ve Bergüzar Korel’e çevrilmişken, şarkıcı Demet Akalın’dan ilginç bir çıkış geldi. Instagram hesabının hikaye kısmından hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklayan Bergüzar Korel’in bir fotoğrafını paylaşan Akalın, bunun üzerine “Şiddetin en fenasını yaşıyor! Hem de en yakınından hem de bir can taşırken. Sakın üzülme ne olur” notunu yazdı. Demet Akalın böylelikle hassas bir dönemden geçen Bergüzar Korel’e moral vermiş oldu.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol