kapat ikonu

Della Miles, Suriye sınırına gelerek TSK'ya destek verdi!

Barış Pınarı Harekatı nedeni ile Türk askerlerine başarı dileyen Miles, en kısa sürede bölgeye huzurun gelmesini dilediğini söyledi.

  • Gündem
  • 17 Ekim 2019 16:38
  • Son Güncelleme: 17 Ekim 2019 16:41

Bugün öğleden sonra bir grup insanla Akçakale’ye gelen Della Miles, Suriye sınırına yakın bir noktada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Burada yoğun bir ilgiyle karşılaşan Miles, herkesi sınıra davet etti ve olayları yerinde görmesi gerektiğini söyledi. Yaşananların uzaktan bakıldığı gibi olmadığını dile getiren Miles, "İnsanlığı önemseyen herkes buraya gelmeli. İnsani bir görev olarak Türkiye'nin bu harekatı desteklenmeli" dedi. Türk askerine destek veren Miles, "Ben sınır ötesinde kardeşim gibi gördüğüm askerlerin bir an önce harekatı başarıyla tamamlayarak ailelerine kavuşmalarını diliyorum" dedi.

Della Miles, Suriye sınırına gelerek TSK'ya destek verdi!-1

Della Miles kimdir?

Uzun yıllar müzik dünyasında Michael Jackson’ın vokalisti olarak tanınan Della Miles 2018 yılında Türkiye’de gündem olmuştur. Gündeme gelme sebebi ise, daha önce tatil için geldiği, Muğla’ya yerleşmesi olmuştur. Muğla Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi’ne yerleşen usta isim dünyanın en güçlü sesleri arasında gösterilmektedir.

Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yapan ABD’li Della Miles, Türkiye’de Müslüman oldu. Şarkıcılığın yanında şarkı yazarlığı da yapan Della Miles Teksas'ta dünyaya geldi.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol