kapat ikonu

DAP Yapı'nın yeni projesi Validebağ Konakları'nda ön talepler alınmaya başladı

Emlak Konut GYO güvencesiyle DAP Yapı tarafından hayata geçirilmesi planlanan Validebağ Konakları projesinde ön talep dönemi başladı. Üskürdar'da yükselecek proje için ön talepler toplanıyor.

  • Emlak
  • 20 Şubat 2017 18:57
  • Son Güncelleme: 22 Şubat 2017 17:17
DAP Yapı'nın en yeni projesi Validebağ Konakları'nda çalışmalar hızlandı. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Validebağ Konakları, Üsküdar Koşuyolu'nda 38 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Lansman öncesi büyük avantajla konak sahibi olma fırsatı sunan projede toplam 319 daire bulunuyor.
 
Büyüklükleri 57 metrekare ile 513 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde dairelere yer verilen Validebağ Konakları'nda alanları 46 ile bin 543 metrekare arasında değişen dükanlar da yer alıyor. Metrekare birim fiyatlarının 9 bin 800 TL'den başladığı projeden, Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vae kampanyasından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay ve sıfır faizle 60 ay vade imkanıyla konut satın alınabilen projede daire fiyatları 598 bin TL ile 6 milyon 353 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.
 
 
Şubat 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Validebağ Konakları hakkında bilgi veren DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Bölgede 20-25 yıllık eski sitelerde evlerin metrekare satış fiyatı 18-25 bin lira. Biz ise metrekaresi 9 bin liradan satışa başlıyoruz. Projenin yüzde 20-25’i bu cazip fiyatla satılacak, sonra rakamlar güncellenecek. Hem Emlak Konut GYO hem de Dap Holding olarak kâr etme pozisyonundan çıktık. Emlak Konut da ihale rakamlarında fedakarlık yapıyor.
 
Validebağ Konakları, Boğaz Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne yürüme mesafesinde. Anadolu Yakası'nın ikinci en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı korunun tüm nimetlerinden faydalanıyor. Arazide Rıfat Ilgaz’ın önemli eseri Hababam Sınıfı’ndan uyarlanmış filmlere ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı da yer alıyor. Biz de Adile Sultan Kasrı’ndan esinlenerek projemizi geliştirdik. Hepimizin çocukluğunda güzel izler bırakan Hababam Sınıfının sıcaklığı ve samimiyeti, Validebağ Konakları’na modernize edilerek yansıtılıyor. Konak mimarisi ve geniş bahçeler projede öne çıkacak” dedi.
 
Köprülere ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla yatırımcısına yüksek oranda prim sağlaması beklenen Validebağ Konakları projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.validebagkonaklari.com adresinden ya da 444 93 27 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.
 
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol