kapat ikonu

Dacia'dan 12 ay 'sıfır faiz' kampanyası

Dacia otomobil sahibi olmak isteyenlere Şubat ayı müjdesini verdi. Dacia'nın yeni kampanyası ile seçilmiş bazı modellerde 12 ay süreyle faiz ödemeden otomobil sahibi olabilmek mümkün.

Dacia'dan otomobilini yenilemek ya da otomobil sahibi olak isteyenlere büyük müjde. Otomobil sahibi olacaklar Dacia'nın şubat kampanyasıyla hayallerine sahip olma imkanına kavuşabilirler.
 
Dacia bazı modellerinde sağladığı 12 aya kadar sıfır faiz imkanı ile ibrçok kişiyi otomobil sahibi yapmaya hazırlanıyor.
 
Star Gündem'de yer alan haberden edinilen bilgilere göre, Dacia, şubat ayına özel faiz oranları ve ticari taksilere ekstra indirimler sunuyor.
 
Dacia'dan yapılan açıklamaya göre, marka, şubat ayında tüm binek modellerinde 12 bin lira 12 ay sıfır faiz imkanı sağlıyor. Dacia hafif ticari modellerinde de avantajlı faiz oranları bulunuyor.
 
Dacia, ayrıca ticari taksi alımlarında müşterilerine bin 500 lira özel indirim sunuyor. Kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişen avantajlı faiz oranlarından ticari taksiler de yararlanabiliyor.
 
Şubat ayında Sandero 48 bin 600 lira, Logan MCV 53 bin 800 lira, Dokker Van 40 bin 100 lira, Duster 56 bin 100 lira ve Lodgy 62 bin 600 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol