kapat ikonu

Çukur 3. sezon 5. son bölümden ilk sahne yayınlandı

Timsah ve Akın'ın saldırısından kurtulan Yamaç, savaş ilan ediyor. İzleyiciyi yeni bölümde neler bekliyor? Çukur 3. sezon 4. son bölümde neler oldu?

  • Gündem
  • 08 Ekim 2019 13:56
  • Son Güncelleme: 08 Ekim 2019 14:03

Çukur 3. sezon 4. bölüm dün akşam izleyicisiyle buluştu. Dizinin bitiminde ise Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölüm ilk sahnesinde; Yamaç, kahvede yaptığı konuşma ile savaş ilanı ediyor. Çukur son bölümde ise; Yamaç’ı öldü sanan Azer, Koçovalı ailesine saldırıyor. Yamaç, Akın ve Timsah’ın saldırısından Cumali sayesinde kurtuluyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı dizinin son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 3. sezon 4. bölüm (71. son bölüm) izleme linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

ÇUKUR 72. BÖLÜM FRAGMANI/İLK SAHNESİ

Çukur 71. bölümde; hapisteki Koçovalıların, Azer’in saldırısında nasıl kurtulacağı merak konusu olurken, Vartolu’ya hiç beklemediği yerden yardım geliyor. Aliço’nun geçmişte yaşadığı acı dolu anılarının ekrana gelmesi, izleyiciyi duygulandırırken, Aliço’nun Yamaç’a ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu.

ÇUKUR 3. SEZON 4. BÖLÜM İZLE

Yamaç, yeniden uzaklaştığı Çukur sokaklarına dönüyor. Çukur halkının “Çukur evimiz Yamaç babamız” sloganları Akın ile Yamaç arasında yeni bir gerilime neden olup olmayacağı merak konusu oldu.

Yamaç’ı kurtaran Cumali, olayları öğrenmek istiyor. Kaza anını anlatan Yamaç, kim tarafından kurtarıldığını bilmediğini söylüyor ve hapistekilerin durumunu öğrenmek istiyor. Yamaç’ın Çukur’a dönmediği öğrenen Cumali, çok sinirleniyor. Yamaç’ı Çukur’a döndürmek isteyince ikili arasında gergin anlar yaşanıyor. Çukur yeni bölüm bu akşam! Yamaç yeniden Çukurda!Çukur yeni bölüm bu akşam! Yamaç yeniden Çukur’da!

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol