kapat ikonu

Citroen'den yüzde 20 indirim kampanyası

Citroen'den müşterilerine özel yüzde 20 indirim kampanyası... 3-30 Haziran tarihleri arasında binek ya da ticari araçlarını yetkili servise getiren Citroen müşterilerine belirli alanlarda yüzde 20 oranında indirim uygulanacak.

Citroen'den müşterilerine özel yaz kampanyası. Citroen, 3-30 Haziran tarihleri arasında binek ve ticari araçlarını yetkili servise getirenlere yüzde 20 indirim uyguluyor.
 
Citroen 3-30 Haziran tarihleri arasında binek ve ticari araçlarını yetkili servise getiren araç sahiplerine belirli alanlarda yüzde 20'ye kadar indirim uyguluyor. Bu tarihler arasında araçlarına getirenlere orijinal bakım parçası, işçilik ve TOTAL motor yağlarında yüzde 20 indirim uygulanacak.
 
Citroen'den gerçekleştirilen resmi açıklamaya göre, bakım kampanyasına ek olarak bir de müşterilerin yapacağı 500 lira+ KDV ve üzerinde bakım-mekanik servis harcaması veye 4 tane Michelin lastik alımı karşılığında araç içi görüş kamerası hediye verilecek.
 
Citroen'in bu kampanyası bugün başlayıp 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasındaki kampanyadan tüm Citroen araç sahipleri yararlanabilecek.
 
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol