kapat ikonu

Caner Cindoruk Kadın dizisinden ayrıldı mı? Kadın dizisinde Sarp öldü mü? İşte son fragman…

Kadın dizisi 67. bölümü ile dün akşam izleyicilerle buluştu. Sarp rolüne hayat veren Caner Cindoruk diziden ayrıldı mı? Sarp öldü mü?

  • Gündem
  • 16 Ekim 2019 14:44
  • Son Güncelleme: 16 Ekim 2019 14:53

Kadın dizisinin son bölümü dün akşam izleyicilerle buluştu. Dizinin finali sonrası izleyiciler, “Kadın dizisinde Sarp öldü mü?” sorusunun cevabını arıyor. Peki Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk Kadın dizisinden ayrıldı mı? Geçen sezonun son bölümünde kaza yapan Bahar, Arif, Hatice ve Sarp’ın akıbeti yeni sezonun ilk bölümünde belli oldu. İzleyiciler 4 karakterin yeni bölümde yaşayıp yaşamayacağını merak ediyordu. İzleyiciler, Hatice’nin ölüm haberi ile sarsılırken, Sarp’ın fenalaşması sonrası daha da heyecanlandılar.

Dizi severler her hafta Salı günleri yayınlanan Kadın dizisinin yeni bölümünü iple çekiyor. Baygınlık geçiren Bahar’ı hastaneye götürürken kaza yapan arabada Arif, Hatice ve Sarp da vardı. Yeni sezonun ilk bölümünde izleyiciler Hatice’nin ölüm haberi ile şoke oldu. Hatice’nin ölümünü öğrenen Şirin ile Bahar’ın performansı izleyicilerden tam not aldı. Bölüm sonunda Sarp’ın fenalık geçirmesi ise akıllara “Sarp öldü mü?” sorusunu getirdi. Peki Sarp diziden ayrıldı mı?

Caner Cindoruk Kadın dizisinden ayrıldı mı? Kadın dizisinde Sarp öldü mü? İşte son fragman…-1

Kadın dizisinde Sarp öldü mü?

Kadın dizisinin 67. yeni bölüm fragmanına göre, kaza sonrası hastanede uyanan Bahar, yanında yatan Sarp’ı öpüyor. Fakat tepkisi kalan Sarp’ın halini görünce hayli üzüldü. Bahar'ın “İnsan bir kere doğar bir kere ölür. Ama benimki iki kere öldü” sözleri fragmana damga vururken, Sarp’ın yaşayıp yaşamayacağı yeni bölümde ortaya çıkacak.

Yeni bölümün yayınlanan 2. fragmanında ise Sarp ve Bahar’ın mutlu görüntüleri yayınlandı. İzleyiciler bu görüntüler sonrası Sarp’ın ölmediğini düşündüler ama 3. fragmandaki görüntüler izleyicilerde kafa karışıklığına neden oldu.

Kadın dizisinin 67. bölüm 3. Fragmanında Bahar, “Ya bir insan nasıl bu kötü, bu kadar bencil olabilir? Hepsi aynı işte, bu kadar bencil işte! Bir insan birini kamp yapmayı sevmediğini bildiği halde kamp yapmaya ikna edip nasıl ölür ha, nasıl ölür?” ifadelerini kullanıyor.

Kadın dizisinin 22 Ekim Salı ekrana gelecek olan 68. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda çocuklarıyla birlikte kamp yapan Bahar'ın "İnsanlar bana geçmişi unutmamı söylüyorlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Geçmişin izlerini silebilirsiniz ama çıkaramazsınız" sözleri dikkat çekiyor. O sırada ise çadırın fermuarı açılıyor. Çadırdan Sarp'ın mı yoksa Arif'in mi çıkacağı ise dizinin hayranlarını meraklandırdı.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol