kapat ikonu

Bitcoin Yeniden Düşmeye Başladı

Kripto para birimleri arasında değişimler devam ederken Bitcoin'in bir sürenin ardından yeniden düşme eğiliminde olduğu belirlendi.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte son yıllarda kripto para biriminde ciddi değişimler meydana gelmeye başlamıştı. Bu değişimlerle birlikte sürekli olarak azalan ve yükselen fiyatlar yatırımcıların da kafalarını karıştırıyor. Bir dönem Bitcoin fiyatlarının hızla düşmesi tartışmalara neden olmuştu. Ancak son dönemlerde fiyatların bir yükseliş eğiliminde oldukları öğrenilmişti. Bugün gelen değerlendirmelere göre Bitcoin fiyatlarının yeniden bir düşüş eğilimi içerisine girdiği tespit edildi.
 
Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde Bitcoin'in yüzde 1.45 oranında düştüğü ve dolar bazında 5.228 dolara kadar gerilediği öğrenildi. Piyasa hacmine bakıldığı zaman 92 milyar 414 milyon dolarlık bir yer kapladığı belirlendi. Piyasanın genel olarak hacmine bakıldığı zaman kripto para birimleri içerisinde yüzde 54.9'luk kısmını oluşturuyor.
 
Piyasada meydana gelen düşüş eğiliminin ardından piyasa hacmi 170 milyar doların altına kadar gerilemiş oldu. Son 24 saatlik süreç içerisinde 168 milyar 412 milyon dolar hacmine kadar gerilediği öğrenildi. En yüksek 10 kripto paranın değerlendirmesi yapıldı. Bu değerlendirmeler sırasıyla değişirken ilk sırayı her zaman olduğu gibi Bitcoin alıyor.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol