kapat ikonu

Birbirinden avantajlı otomobil kampanyaları

Yeni bir otomobil satın almayı düşünüyor ancak yüksek faiz oranlarından çekiniyor ve ödeme kolaylığı talep ediyorsanız Renault'un kampanyaları tam da size göre.

Araç sahibi olmak isteyenler için bahar kampanyaları ard arda geliyor. Citroen’in ‘0 faiz uygulaması’ kampanyasından sonra şimdi de Renault Mart ayına özel binek ve ticari araçlar için ‘düşük faiz’ kampanyası başlattı. Birbirinden avantajlı otomobil kampanyaları sizleri bekliyor...
 
Bahar aylarının gelmesiyle çeşitli otomobil firmaları da bahar kampanyalarını geliştirmeye başladı.
 
Renult’un yaptığı resmi açıklamaya göre şirket, Mart ayında müşterilerine binek otomobil ve hafif ticari modeller için yeni fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Kampanyaya göre Clio HB, Clio HB, Clio Sport Tourer, Kadjar ve Captur modellerinde 48 bin liraya 48 ay için Maxxi Koruma ile yüzde 1,14 Maxxi Korumasız ise yüzde 1,19 faiz oranı olanağı tanınıyor.
 
İki sevilen modelin nakit alımında 500 lira indirim kampanyası
 
Renault şirketin yeni araç sahibi olmak isteyen sürücüler için kampanyaları bununla da sınırlı kalmıyor. Bunun dışında finansman kampanyası kullanmak isteyen müşteriler için 2016 model Clio HB, Sport Tourer ve Captur modellerinde bin 500 liralık nakit alım indirimi uygulanıyor. Bu iki modelden birisini tercih eden müşteriler nakit ödemelerinde 500 lira daha az ödeyecekler.
 
Renault’un kampanyası kapsamında, Symbol 48 bin 650 lira, Clio HB 48 bin 300 lira, Captur 63 bin 200 lira, Fluence 72 bin 950 lira, Megane 64 bin 600 lira, Kadjar ise 76 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla görücüye çıkıyor.
 
Hafif ticari araçlarda 0 faiz uygulamasıyla Master sahibi olma imkanı
 
Anadolu Ajansı’nın haberine göre, Renault hafif ticari araç satın almak isteyen sürücüleri de unutmamış. Onlar için de güzel bir araba satın alma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 2015 Master modeli için müşterilerine 20 bin lira 20 ay yüzde 0 faiz oranı ile yeni bir Master sahibi olabilme imkanı tanıyor. Bunun üzeri kredi talebinde, 48 bin lira 48 aya kadar Maxxi Koruma ile yüzde 1,14, Maxxi Korumasız yüzde 1,19 oranlı faiz alınabiliyor.
 
Kampanyadan yararlanmak istemeyenler için nakit alımda 2 bin lira indirim
Finansman kampanyasının dışındaki müşterileri için de yine aynı model üzerinde 2 bin liralık nakit alım indirimi bulunuyor.
 
Bunun dışında 2016 model Kangoo ailesine özel, 48 bin lira 48 ay için Maxxi Koruma ya da Maxxi ürünlerinden biri ile yüzde 1,14, Maxxi Korumasız yüzde 1,19 faiz oranı kullanılabiliyor.
 
Kampanya kpsamındaki araçların fiyat listesi
Kampanya kapsamındaki araçların fiyatları ise şöyle:
Kangoo 48 bin 450 lira,
Yeni Trafic 66 bin 50 lira,
Yeni Master Panelvan 71 bin 900 lira,
Yeni Master Kamyonet 68 bin 600 lira,
Yeni Master Minibüs ise 95 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla...
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol