kapat ikonu

Bim Uygun Fiyatlı Iphone Satacak

Son dönemlerin en çok tercih edilen akıllı telefonu Iphone bundan sonra Bim tarafından daha uygun fiyata müşterilere satılacak.

Son dönemlerin en çok tercih edilen akıllı telefonu Iphone bundan sonra Bim tarafından daha uygun fiyata müşterilere satılacak.
 
Dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefonlarından Iphone son zamanlarda yüksek fiyatları ile tartışmaları beraberinde getirmişti. Bunun üzerine Bim durum hakkında harekete geçerek Apple ürünlerini uygun fiyatlı bir şekilde satacağını dile getirdi.
 
Bim tarafından uygun fiyatlı Iphone satılacağının açıklanmasından sonra kafalarda bazı soru işaretleri meydana geldi. Bu süreçte ürünlerin tamamen orjinel ve lisanslı olacağı bu süreçte kafalarda herhangi bir soru işaretinin bulunmaması gerektiği konusunda da önemli açıklamalar yapıldı. Yüzde 50 oranla ucuz olacak ürünler henüz mağazalara gelmeden vatandaşların ilgisini çekmeye başladı.
 
Yapılan açıklamalarda sadece telefonların değil aynı zamanda telefon aksesuarlarının da satışının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu süreçte vatandaşlara kolaylık olması açısından tarih verildi. Tarihlerde 13 Nisan günü Iphone ürünlerinin satışta olması bekleniyor. Bu süreçte şimdiden vatandaşların tarihleri kovaladıkları ve heyecanla ürünlerin satışa çıkmasını bekledikleri öğrenildi.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol